Porażające sceny pod Biedronką. Nie żyje jedna osoba
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Monika Majko - 10 Lipca 2020

Porażające sceny pod Biedronką. Nie żyje jedna osoba

Biedronka - nie żyje jeden z pracowników sklepu. Pod marketem doszło do dramatycznego wypadku, mężczyzna zmarł na miejscu. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w tej sprawie, dochodzenie zapowiedział również Okręgowy Inspektorat Pracy.

Nie żyje pracownik sklepu sieci Biedronka, pod marketem doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. Zabezpieczono również nagranie ze sklepowego monitoringu.

Biedronka - nie żyje ochroniarz marketu, prokuratura rozpoczęła śledztwo

Do tragicznego wypadku doszło w markecie sieci Biedronka w Redzikowie w województwie pomorskim. W czwartek 9 lipca 2020 roku około 3 nad ranem prowadzony był rozładunek towaru. W pewnym momencie kierowca ciężarówki zaczął cofać, mężczyzna nie zauważył jednak, że pomiędzy rampą, a naczepą znajduje się jeden z ochroniarzy sklepu.

Magda Gessler - nie zje dwóch rzeczyWydało się, Magda Gessler nigdy nie zje dwóch rzeczy. Dla wielu są one wielkim rarytasemCzytaj dalej

Pracownik marketu doznał ciężkich obrażeń głowy, zmarł na miejscu. Lokalna prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie śmierci ochroniarza.

- Na miejsce wypadku pojechał prokurator. Trwają oględziny miejsca. Jest przesłuchiwany 29-letni kierowca TIR-a. Zostało też zabezpieczone nagranie z monitoringu. Kierowca był trzeźwy - przekazała Magdalena Gadoś, szefowa słupskiej prokuratury rejonowej, w rozmowie z portalem gp24 prokurator.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lara Gessler pochwaliła się ciążową sesjąCiężarna Lara Gessler wyszła bez ubrań na ulicę. Zdjęcia w sieci, widok odbiera mowęCzytaj dalej

Prokuratura Rejonowa w Słupsku podjęła decyzję o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego pracownika sklepu Biedronka. Tir został zabezpieczony w celu przeprowadzenia badania technicznego pojazdu.

Dzisiaj grzeje:

1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi również Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. Zostaną sprawdzone między innymi warunki pracy oraz zasady na jakich zatrudniony był zmarły ochroniarz Biedronki.

- Jesteśmy głęboko poruszeni nieszczęśliwym wypadkiem, jaki miał miejsce w obrębie naszego sklepu. Nasze myśli i wyrazy wsparcia kierujemy do rodziny pracownika, który zginął. Zabezpieczyliśmy monitoring, a na miejsce zdarzenia niezwłocznie udał się przedstawiciel firmy, która realizowała dla nas transport towarów. Współpracujemy ze stosownymi służbami licząc na jak najszybsze wyjaśnienie przyczyn tego zdarzenia - przekazał Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu w Jeronimo Martins Polska, w komunikacie przesłanym do redakcji portalu wiadomoscihandlowe.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Kobieta - metamorfozaRazem ważyli 350 kg, nie mogli na siebie patrzeć. Po 18 miesiącach ich zdjęcia zapierają dech w piersi, zero photoshopuCzytaj dalej

Źródło: Smakosze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News