W Biedronce przed świętami poszaleli, ludzie będą się bić. Karp za 2 złote, łosoś za 3, ale to nie wszystko

W Biedronce przed świętami poszaleli, ludzie będą się bić. Karp za 2 złote, łosoś za 3, ale to nie wszystko Źródło: Wikimedia Commons / Artur Andrzej

Biedronka przed świętami zaskakuje niskimi cenami. Pstrąg za 1 złoty, karp za 2 zł, a łosoś za 3. W supermarketach pojawi się także mnóstwo innych promocji, a wraz z nimi ogromne tłumy klientów.

Biedronka z okazji Bożego Narodzenia przygotowała dla klientów promocję na tradycyjnego, wigilijnego karpia za 2 złote, ale to nie koniec atrakcji. W sieci sklepów Jeronimo Martins Polska pojawią się także zaskakująco niskie ceny owoców, warzyw, wołowiny i drobiu. Najnowsza oferta sieci supermarketów powala na kolana. 

Biedronka z okazji świąt hojnie obdarowuje klientów promocjami

Już w tym tygodniu w sklepach Biedronki w całym kraju pojawi się świeży płat karpia ze skórką od firmy Marinero w cenie 2,49 zł za 100 gramów. Fani ryb mogą także nacieszyć się patroszonym pstrągiem tęczowym za zaledwie 1,99 zł za 100 gramów oraz świeżym filetem z łososia atlantyckiego za 3,99 zł za 100 gramów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W Biedronce już niebawem będzie można zakupić również kaczkę z jabłkami prosto do piekarnika za 9,99 za 1 kilogram, świeżą ćwiartkę z kurczaka za 2,99/kg czy świeżą tuszkę z kurczaka bez podrobów za 3,99/kg. Zaskakująco niskie zapowiadają się też ceny boczku wędzonego (1,59/kg), kiełbasy krakowskiej suchej i salami ostródzkiego (2,99/kg). Sieć supermarketów postanowiła też zadowolić wszystkich miłośników barszczu - za butelkę o pojemności 480 mililitrów zapłacą zaledwie 1,69 zł. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwiodła się z mężem, który bił ją i dzieci. 10 lat później dostaje list i zamiera

2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Owoce i warzywa również warto kupić w Biedronce 

Jak się okazuje, to nie koniec szalonych atrakcji cenowych. Biedronka na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia planuje też bardzo obniżyć ceny warzyw i owoców. Jeśli chodzi o najbardziej świąteczne owoce, czyli pomarańcze i mandarynki, sieć sklepów przygotowała wyjątkową ofertę - kupimy je o 50% taniej niż zwykle.

Najbardziej warto przyjrzeć się pomarańczom w 2-kilogramowym opakowaniu, których cena będzie wynosić zaledwie 3,89 zł. Z kolei za mandarynki zapłacimy zaledwie 2,99 zł za kilogramowe opakowanie. Warto zaznaczyć, że wszystkie te promocje będą obowiązywać wyłącznie klientów posiadających kartę Moja Biedronka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Drożdżowe pierogi z oszałamiającym farszem meksykańskim są prawdziwym hitem. Rodzina codziennie będzie o nie prosić
  4. Niezwykła sałatka świąteczna ze śledziem zniknie z talerzy w kilka sekund. Prosta i pyszna, zawsze będziesz ją robić na ważne okazje
  5. Znaleziono mężczyznę odpowiedzialnego za tragedię w Ostrawie. Nigdy nie odpowie za swoją zbrodnię

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News