Biedronka w Polsce
Wikimedia Commons Jacek Halicki Attribution-ShareAlike 4.0 International (CC BY-SA 4.0)
Monika Majko - 9 Października 2020

Pójdziesz na zakupy do Biedronki i ostro się zdziwisz. Wielka zmiana już od dzisiaj

Biedronka ogłosiła swoim klientom ważną zmianę, która wejdzie w życie już od dzisiaj. Wielu klientów będzie zdziwionych, wszystko z powodu trudnej sytuacji w kraju, która związana jest z dramatycznie wysoką liczbą nowych osób zakażonych koronawirusem.

Biedronka szybko zareagowała na to, co dzieje się obecnie w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem pandemii na terenie naszego kraju, sieć podjęła decyzję o wprowadzeniu ważnej zmiany. Wejdzie w życie już od dzisiaj, wielu klientów będzie zaskoczonych.

Biedronka ogłosiła ważną zmianę dla swoich klientów

W ostatnich dniach w Polsce dramatycznie wzrosła liczba zakażonych koronawirusem osób, dane przekazywane codziennie przez Ministerstwo Zdrowia są zatrważające. Ta trudna sytuacja zmusiła rząd do wprowadzenia dodatkowego rygoru sanitarnego na terenie całego kraju. Już od soboty 10 października, Polska zostanie objęta żółtą strefą co oznacza dodatkowe obostrzenia dla wszystkich mieszkańców. Na niepokojącą sytuację w kraju postanowili zareagować również przedstawiciele sieci marketów spożywczych Biedronka i podjęli ważną decyzję.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

W czasie wiosennego lockdownu kraju, który polski rząd ogłosił na początku pandemii, Biedronka wprowadziła w życie "Akcję 24". Sieć wydłużyła wtedy godziny pracy swoich sklepów, by zapewnić większe bezpieczeństwo i komfort klientom podczas zakupów. Teraz ponownie wprowadzone zostaną takie zmiany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Biedronka ponownie przedłuża godziny pracy swoich sklepów

Już od dzisiaj ponad 40 marketów Biedronki w całej Polsce będzie działać całodobowo, a ok. 650 do 23.30. Sieć zapewnia, że od tego weekendu około 2600 jej sklepów będzie działać przynajmniej do godziny 23:00. Szczegóły akcji i godziny otwarcia sklepów będzie można znaleźć na oficjalnej stronie sieci.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

– Jako lider rynku czujemy się odpowiedzialni za promowanie dobrych rozwiązań. Akcja 24 umożliwia zakupy niezbędnych produktów w całej Polsce w bezpiecznych warunkach. Klienci docenili to rozwiązanie za pierwszym razem, wierzymy, że teraz będzie tak samo – przekazał Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ostrzeżenie dla wszystkich klientów ING. Aż 10 tys. zniknęło z konta pani Katarzyny, trzeba uważać
  2. Sędzia dotknął miejsca intymnego zawodnika podczas barażu o Euro. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Sernik bez sera? Błyskawiczny deser, który dosłownie rozpływa się w ustach, zrobisz z kaszy i produktów, które każdy ma w kuchni

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News