Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas

Od jutra Biedronka wprowadza ogromną zmianę dla wszystkich klientów. Zakupy będą wyglądać inaczej niż dotychczas Źródło: Wikimedia Commons Mateusz Giełczyński CC4.0

Biedronka wprowadza ważną zmianę, która wejdzie w życie już jutro. Od 10 maja 2020 roku klienci sieci będą mogli robić zakupy również w niedzielę. To efekt współpracy sklepów z popularną aplikacją internetową, umożliwiającą dokonywanie zakupów online. Przedstawiciele marketów przekazali szczegóły nowej oferty.

Biedronka wyszła naprzeciw potrzebom klientów i wprowadziła ogromną zmianę w funkcjonowaniu sieci. Przedstawiciele marketów wyjaśnili szczegóły nowej oferty, która będzie obowiązywać już od 10 maja 2020 roku. Już od przyszłego tygodnia klienci sklepów będą mogli zrobić zakupy również w niedzielę.

Biedronka wprowadza zmiany, klienci będą mogli kupować również w niedzielę

Sieć sklepów Biedronka ogłosiła rewolucyjną zmianę w systemie zakupów w swoich marketach. Dzięki nawiązaniu współpracy z internetową aplikacją Glovo, od 9 kwietnia 2020 roku klienci sieci mogą robić zakupy w sklepach sieci za pomocą internetu i zamawiać produkty z dostawą do domu.

Klienci z entuzjazmem podeszli do nowej oferty Biedronki, dlatego sklepy postanowiły zacieśnić współpracę z autorami aplikacji. Od 10 maja 2020 roku klienci będą mogli dokonywać zakupów w marketach sieci również w niedzielę.

- Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu - wyjaśnił Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka umożliwi zakupy również w niedzielę

Zakupy w sieci Biedronka za pomocą aplikacji Glovo można zrobić w 200 sklepach w 16 miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Płocku, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Lublinie oraz Rzeszowie. Koszt jednorazowej dostawy wynosi 9,99, a zakupy nie mają limitu wagowego z zastrzeżeniem, że ich ciężar nie może przekraczać możliwości dostawcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom w poszukiwaniach Kacperka? Psy złapały trop
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

W ofercie online dostępnych jest około 1500 najczęściej wybieranych produktów spożywczych i kosmetycznych w standardowych cenach oraz aktualnie obowiązujących w sklepach promocjach. Według zapowiedzi przedstawicieli sieci, zakupy mają być realizowane w ciągu godziny od złożenia zamówienia i dostarczane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów
  4. Żona Królikowskiego po pierwszy zdobyła się na tak szczere wyznanie. Ujawniła, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami po śmierci męża
  5. Niesamowite, jak skompromitowała się Edyta Górniak. Fatalna gafa, Polacy na zawsze zapamiętają jej słowa
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News