Zakupy w biedronce zrobisz kompletnie inaczej. Wielka zmiana, której nikt się nie spodziewał

Zakupy w biedronce zrobisz kompletnie inaczej. Wielka zmiana, której nikt się nie spodziewał Źródło: pixabay.com reverent

Biedronka wprowadza ogromne zmiany. Od teraz zakupy będą wyglądały zupełnie inaczej.

Biedronka coraz bardziej zaskakuje swoich klientów decydując się na kolejne zmiany. Liczne promocje, wyprzedaże i wszystko to, co może ułatwić konsumentom zakupy. Czegoś takiego jednak jeszcze nie było. Sieć brawurowo udowodniła, że chce stać się możliwie największym sprzymierzeńcem klientów, a podjęta w ostatnich dniach decyzja wielu bardzo ucieszyła. Jak teraz będą wyglądać zakupy w jednym z popularniejszych marketów w Polsce?

Biedronka wprowadza zmianę, jakiej nikt się nie spodziewał. Zakupy będą wygląda kompletnie inaczej 

W trudnej sytuacji wywołanej epidemią rząd zadecydował o objęciu wszystkich sklepów rygorystycznymi zasadami. Do marketów spożywczych może wejść jednocześnie ograniczona liczba klientów, a każdy z nich jest zobowiązany do założenia rękawiczek jednorazowych. Nie w sposób zaprzeczyć, że raczej nie są to warunki sprzyjające zakupom tym bardziej, jeżeli wcześniej musimy odstać swoje w kolejce na zewnątrz. Biedronka postanowiła jakoś temu zaradzić i umilić konsumentom wybór produktów bez konieczności wyjścia z domu. Szybko, łatwo i bezpiecznie - to bez wątpienia motto, jakim kierowała się sieć sklepów decydując się na możliwość zrobienia zakupów online.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak informuje portal Party.pl, zmiana już weszła w życie, a by z niej skorzystać wystarczy pobrać na swój telefon aplikację "Glovo". Możemy wybrać w niej wszystkie potrzebne produkty, zamówić, a kurier dostarczy je pod same drzwi w przeciągu godziny. Usługa jest aktywna w dniach otwarcia sklepu od godziny 10:00 do godziny 22:30. Dotychczas zadecydowano o wprowadzeniu zakupów online w 10 największych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Koszt dostawy to zaledwie 9,99 złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany gwiazdor disco-polo zabrany pilnie do szpitala, jest w ciężkim stanie. Potwierdzono u niego COVID-19

2. Mateusz Morawiecki: Przedłużamy wszystkie obostrzenia. Wiadomo dokładnie, do kiedy będą zamknięte szkoły

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - poinformował w rozmowie z Wirtualne Media, cytowany przez portal Party, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, Paweł Włodarczyk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  3. Wielu Polaków nie dowierza. Szumowski zdecydował, ile osób może być w kościele na Wielkanoc
  4. Tragedia, zmarło 600 osób. Uwierzyli w nieprawdziwe informacje, o produkcie, który uodparnia na koronawirusa
  5. Żona Roberta Janowskiego jest zrozpaczona. Zamieściła w sieci porażający apel
  6. Jak zawrotnie szybko wyhodować szczypiorek na parapecie? Wyjawiamy sekretny sposób

Źródło: party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News