Klientce nie spodobało się imię Sarenki Hani. Biedronka daje mistrzowską ripostę, a internet płacze ze śmiechu

Klientce nie spodobało się imię Sarenki Hani. Biedronka daje mistrzowską ripostę, a internet płacze ze śmiechu Źródło: Screen/Biedronka

Biedronka powróciła z promocją, w której klienci mogą zdobyć słynne maskotki, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Akcja wywołuje ogromne emocje, niestety jednak także te negatywne. Powodem niezadowolenia pewnej klientki było imię, jakim nazwano jedną z zabawek.

Biedronka może liczyć na gigantyczne zainteresowanie swoją akcją promocyjną. Słodziaki są wprost rozchwytywane, a pierwsza maskotka została wydana już minutę po północy 26 sierpnia w dniu startu promocji. Podczas poprzedniej edycji, rok temu, Biedronka wydała ponad 7 milionów zabawek i dodatkowo ponad 2 miliony książeczek. Słodziaki są pożądane, a to rodzi wielkie, często niestety negatywne emocje.

Biedronka źle nazwała zabawkę? Klientka niezadowolona

Odpowiedzialni za media społecznościowe i kontakt z klientem pracownicy Biedronki mają w czasie promocji ręce pełne roboty. Muszą odpowiadać na masę pytań o szczegóły akcji, a także reagować na głosy niezadowolenia klientów. Czasem przybierają one absurdalne formy. Ostatnio Internet obiegła skarga pewnej klientki, której nie spodobało się imię jednej z zabawek, Sarenki Hani.

Skąd te kontrowersje? W skład Gangu Słodziaków wchodzi kilka zwierzaków, są to: Borsuk Bartek, Nietoperz Nikodem, Dzięcioł Dominik i właśnie Sarenka Hania. Skład uzupełnia klika Słodziaków Juniorów: pszczółka Pola, lisek Lucuś, zajączek Zuzia, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i nietoperz Nikoś. W oczy rzuca się pewna prawidłowość: imiona zwierząt zaczynają się na tę samą literę, co ich gatunek. Wyjątkiem jest właśnie sarenka i sówka.

Ta niekonsekwencja nie spodobała się klientce, która postanowiła zareagować. 

- A jak chcę Sarenkę Hanię ale nie chcę żeby nazywała się Hania, tylko Stefania, no bo jest Borsuk Bartek, Pszczółka Pola, Dzięcioł Dominik i to ma jakiś sens a tu nagle Sarenka Hania. Nie pasuje. To można jakoś wymienić? Bo denerwuje mnie to imię Sarenki - napisała na fanpage'u Biedronki.

Biedronka odpowiada. Cięta riposta

Klientka doczekała się odpowiedzi od przedstawicieli dyskontu. Została zapewniona, że imię nie jest dla zabawki dobrem niezbywalnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżeli będziesz miała swoją sarenkę, to możesz nazwać ją wedle Twojego uznania - napisała Biedronka w odpowiedzi.

Ta odpowiedź nie usatysfakcjonowała klientki, a wręcz ją poirytowała. 

- Biedronka nie mam problemów z głową, nie będę Sarenki Hani nazywać Sarenką Stefanią. To Wy musicie zmienić. Może być na Świętosławe jak napisała Pani Katarzyna - odpowiedziała rozdrażniona kobieta.

Biedronka i tym razem postanowiła jej odpowiedzieć. 

- Bardzo nas to cieszy, że potrafisz się sama zdiagnozować ;) A nasza Sarenka pozostanie Hanią - zripostował ironicznie sklep.

Aby zdobyć Sarenkę Hanię i zmienić jej imię, należy zebrać 60 promocyjnych naklejek. Są one wręczane przy kasie podczas zakupów w Biedronce, jedna za każde wydane 40 złotych. Naklejki można zbierać do 17 listopada 2019 roku, ale pluszaki będą dostępne tylko do momentu wyczerpania zapasów. Zważywszy na popyt, należy śpieszyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Jest jeszcze jeden, szybszy sposób na zdobycie maskotki. Słodziaka można kupić za 49,99 złotych, choć zasada ta nie obowiązuje Słodziaków Juniorów. Za 40 naklejek cena ta spada do 19,99 zł.

Źródło: Screen/ Facebook/ Biedronka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszedł z ubogim do baru. Musiała interweniować policja
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News