Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła

Przerażające znalezisko w Biedronce. Kobieta zamarła, gdy to zobaczyła Źródło: Fot. Wikipedia Commons

Biedronka oficjalnie odpowiedziała kobiecie, która w jednym ze sklepów kupiła lody z tajemniczym składnikiem. Napisała o tym na oficjalnym fanpage'u sklepu. Internauci byli zszokowani. Kobieta zauważyła, że coś jest nie tak z produktem, gdy poczęstowała nim swoją mamę. Ta w porę zauważyła niebezpieczne elementy, co zapobiegło możliwej tragedii.

Biedronka zareagowała na wiadomość, gdy jedna z użytkowniczek zgłosiła na Facebooku dramatyczną sytuację, której to doświadczyła. Kupiła w popularnym dyskoncie lody zawierające niebezpieczny element. Tajemniczą sprawą prawdopodobnie zajęła się już grupa Jerónimo Martins Polska, która natychmiast skontaktowała się z poszkodowaną.

Biedronka zareagowała na informację, która wstrząsnęła klientami

Na Facebooku pojawiła się szokująca informacja, którą to zamieściła jedna z użytkowniczek. Poinformowała ona Biedronkę, że w lodach, które ta ma w swojej ofercie, znajdowały się... metalowe śruby. Lody, które kupiła kobieta, miały być deserem, jaki wspólnie ze swoją mamą planowała zjeść podczas ich spotkania. Gdy doszło do momentu ich zaserwowania, kobiety przeraziły się. Odkrycie sześciu śrub w posiłku zupełnie popsuło im miły wieczór. Co ciekawe - nie jest to pierwsza taka sytuacja w Polsce.

Pewien mieszkaniec z Sierpc postanowił kupić sobie słodką przekąskę, aby umilić ponury dzień. Wybrał Snickersa. Rozpakował więc batona, po czym pewnym ruchem odgryzł kawałek. Przyjemność zamieniła się jednak w koszmar. Pech chciał, że dokładnie w miejscu ugryzienia znajdował się kieł psa. Z początku mężczyzna był przekonany, że trafił zwyczajnie na twardy fragment batona - na przykład na starego orzecha, który jest przecież głównym składnikiem przekąski. Bardzo się jednak pomylił, bowiem był to trzonowiec o wielkości 2 centymetrów. Po całej sytuacji mężczyzna doszedł do jednego wniosku - już nigdy więcej nie skusi się na Snickersa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy wspomniana użytkowniczka analogicznie postąpi w przypadku lodów? Nie wiadomo jednak, w jaki sposób konflikt, który wyciekł do mediów, rozwiąże popularny dyskont.

W tym momencie sklep prawdopodobnie ustala w jakim miejscu doszło do sytuacji. Być może lody zostaną wycofane ze sprzedaży. Istnieje przecież ryzyko, że także zawierają śruby. Biedronka z pewnością wyciągnie wnioski, które pozwolą uchronić klientów od podobnych przypadków w przyszłości. Prawdopodobnie zaangażuje w sprawę także producenta deseru.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Tragiczny początek niedzieli na północy Polski. Czołowe zderzenie autobusów, wielu rannych
  4. TVP ostrzega Polaków, przenigdy nie dawajcie dzieciom tego jeść. Rozwija miażdżycę, cukrzyce i liczne zaburzenia
  5. Magda Gessler bez grama makijażu wygląda jak zupełnie inna osoba. Te zdjęcia będą dużym zaskoczeniem
  6. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News