Biedronka znowu przyłapana na największej ściemie. Ujawnił druzgocącą praktykę dyskontu, jest afera

Biedronka znowu przyłapana na największej ściemie. Ujawnił druzgocącą praktykę dyskontu, jest afera Źródło: wikipedia.org Jacek Halicki

Biedronka znów przyłapana na gorącym uczynku? Internauta ujawnił kolejne oszustwo sieci sklepów. W sieci zawrzało.

Biedronka jest jednym z popularniejszych supermarketów w Polsce, choć trudno stwierdzić, czy popularność zawdzięcza dobrym produktom i świetnym cenom. Internauci coraz częściej dzielą się swoimi obserwacjami z poszczególnych sklepów, a historie te raczej nie należą do najprzyjemniejszych. Konsumentom wielokrotnie zdarzyło się dopatrzeć drobnych nieścisłości, jeśli chodzi o oferowaną przez Biedronkę promocję czy "superofertę" tygodnia. Tym razem pewien klient nie zamierzał kryć swojego oburzenia, przedstawiając kolejną "wpadka" tej sieci sklepów.

Biedronka przyłapana na oszustwie? Jest afera 

Jeden z konsumentów popularnego dyskontu, za pośrednictwem portalu Wykop.pl, postanowił podzielić się z internautami tym, swoich nieprzyjemnych doświadczeniach związanych z zakupami w Biedronce. Mężczyzna opowiedział o "pomyłkach" w cenach, które jego zdaniem są tak naprawdę celowym zabiegiem dodatkowego zarobku dla sklepu. Internauta z rozgoryczeniem opowiedział o promocyjnych cenach soków, które przy kasie okazują się o kilka złotych wyższe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Biedronka stawia na palecie soki jabłkowe i pomarańczowe. Podaje zwykle dwie ceny: jabłkowy za 9,99/10,99 zł i pomarańczowy z kartką "SOK Vital Fresh 3L Mix smaków" (zgadza się marka, nazwa produktu i pojemność) za 9,99 lub 10,99 zł. W praktyce cena soków pomarańczowych to 13,99 lub 14,99 zł. (...) Cena za soki pomarańczowe/mandarynkowe to zawsze 13,99 lub 14,99 zł pod czytnikiem. Dziwnym zbiegiem okoliczności zawsze soki te stoją obok jabłkowych i obok "mix smaków" (cokolwiek to znaczy, bo zawsze na palecie jest tylko jabłko i pomarańcza). Cena za "mix smaków" zwykle jest 3-4 zł niższa - napisał. 

To jednak nie koniec, gdyż zdaniem klienta, podobne "pomyłki" zdarzają się sieciówce bardzo często. Przyznał, że kupując 10 produktów min. 2 mają zupełnie inną, oczywiście wyższą, cenę niż widniało na etykiecie. Mężczyzna zdradził także, że Biedronka, w której zaobserwował złe ceny soków, nie jest jedyną z podobnymi "pomyłkami". 

Dzisiaj grzeje: 1. Będzie skandal? Polsat wydał nagłe wyjaśnienia ws. śmierci Królikowskiego, widzowie mogą się wściec

2. Ginekolog zdradza najczęstszy błąd swoich pacjentek. Rzadko która kobieta zwraca na niego uwagę

- Kupując w Biedronce, nigdy nie robię dużych zakupów. Zwykle małe - 3-4 produkty. Z każdym lecę zawsze pod czytnik bo bardzo często dochodzi do "pomyłek". (...) Ogólnie Biedronek z "pomyłkami", gdzie kupiłem sok spotkałem 6 czy 7 - za każdym razem dostałem zwrot w monetach (za zakupy płaciłem kartą) - dodał wzburzony internauta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. 15-latka wyglądała starzej niż własna babcia. Przeszła niesamowitą metamorfozę, efekt powala
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Pozornie zwyczajne zdjęcie rodziny skrywa porażającą tajemnicę. Włos jeży się na głowie, jak mogli nie zauważyć?
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: wykop

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News