W sobotę do Biedronki klienci będą walić drzwiami i oknami. Tylko jednego dnia nieprawdopodobna okazja

W sobotę do Biedronki klienci będą walić drzwiami i oknami. Tylko jednego dnia nieprawdopodobna okazja Źródło: Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS

Biedronka zapowiedziała, że już w najbliższą sobotę, skieruje do swoich klientów nieprawdopodobną promocję. Okazuje się, że klienci mogą walić drzwiami i oknami do sklepów. Czy znany i lubiany dyskont idealnie trafił z terminem zniżek?

Biedronka nieustannie proponuje swoim klientom wyjątkowe oferty na swoje produkty, tak by Polacy mieli szansę na zrobienie tańszych zakupów. Tym razem znany dyskont stawia na nietypową promocję na wybrane produkty. Klienci skuszą się na tę propozycję? 

Biedronka organizuje wielką promocję

Zgodnie z ofertą sklepów Biedronka w sobotę będzie można skorzystać z nieprawdopodobnej oferty. Otóż tylko w sobotę 8 sierpnia klienci skorzystają z oferty 12+12 gratis na piwa butelkowe. W promocyjnej cenie będzie można zakupić piwa takich marek jak: Corona, Heineken, Carlsberg, Żywiec. Biedronka zdecydowała się, że w ofercie znajdą się także napoje piwne, takie jak: Desperados, Somersby czy Karmi. 

Ważna informacja dla klientów Biedronki jest taka, że piwa będzie można kupować w dowolnych zestawach. Jednak warto pamiętać, że oferta ważna jest tylko jednego dnia. Dodatkowo skorzystać z niej mogą tylko posiadacze kart Moja Biedronka. Warto o tym pamiętać, by nie zaskoczyć się niemiło przy kasie, gdy okaże się, że promocja nas nie obowiązuje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Biedronka idealnie trafiła z terminem promocji?

Jak wskazali przedstawiciele dyskontu, są przekonani, że promocja 12+12 na piwa butelkowe została wybrana na idealny okres. Przypomnijmy, od dziś zaczną się w kraju fale upałów, co może skłonić Polaków do zakupu tańszego o połowę piwa butelkowanego.

Dzisiaj grzeje: 1. Gratulujemy. W końcu się udało, wielkie szczęście w domu Aleksandry Kwaśniewskiej
2. Kobieta była przekonana, że dziwny ślad na jej dekolcie jest rozstępem. Prawda okazała się jednak znacznie poważniejsza
3. Szumowski przestał ukrywać. Powiedział, co wydarzy się w następnym tygodniu

Biedronka z pewnością będzie się cieszyć ogromną popularnością w najbliższą sobotę. Upalne dni mogą sprawić, że więcej Polaków kupi chłodne napoje, o ile oczywiście zdecydują się, by opuścić mieszkanie w czasie upałów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosna nowina w domu Marty Kaczyńskiej. Sama się wygadała, gratulacje
  2. Minister Emilewicz ostatecznie ucięła wszelkie nadzieje wielu Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Fatalne informacje dla wielu Polaków. W konkretnym przypadku chrzest jest nieważny i musi zostać powtórzony
  4. Chcieli skorzystać z toalety w schronisku. Ich oczom ukazał się porażający widok, natychmiast złapali za telefon
  5. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych

Źródło: Wiadomości Handlowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News