Po wejściu do Biedronki możecie przeżyć szok. Już niedługo nie będzie tam kolejek

Po wejściu do Biedronki możecie przeżyć szok. Już niedługo nie będzie tam kolejek Źródło: commons.wikimedia/henryk_borawski/

Biedronka jest jedną z popularniejszych sieci sklepów w Polsce. Każdego dnia w setkach placówek w całym kraju, pojawia się mnóstwo konsumentów chcących zrobić jak największe zakupy w możliwie jak najniższych cenach. Nic zatem dziwnego, że niekiedy kolejki do kas zdają się nie mieć końca. Już niebawem wszystko się zmieni.

Biedronka dba o komfort swoich klientów. Chodzi nie tylko o pokaźny wybór produktów czy przystępne ceny. Sieciówka chce również, by czas oczekiwania w kolejce był jak najkrótszy. Zapewne każdy nieraz znalazł się w sytuacji, gdzie z chcąc kupić jedną czy dwie rzeczy, spędził w kolejce do kasy nawet kilkanaście minut. 

Wpływ na to ma między innymi ilość produktów, jaką zakupują przed nami inni oraz czynności, jakie podczas skanowania musi wykonać pracownik. To właśnie jedna z rzeczy, należąca do ostatniej grupy może znacznie wydłużać nasz czas stania w kolejce. O co chodzi?  

Biedronka wprowadza zmiany. Klienci przeżyją szok 

Wielu klientów znanej sieciówki korzysta z karty "Moja Biedronka", na którą są zbierane punkty. Przed dokonaniem transakcji za zakupione produkty, kasjer skanuje kartę. Choć wydawać by się mogło, że czynność zajmuje zaledwie kilka sekund, niekiedy może być czasochłonna, a nawet problemowa. 

By zeskanować kartę pracownik musi przerwać skanowanie pozostałych produktów, co już wydłuża czas oczekiwania w kolejce. Ponadto, niektórzy korzystają z samej aplikacji, przy czym niezbędne jest podanie numeru telefonu, co zajmuje kolejną chwilę. Przedstawiciele Biedronki postanowili jakoś temu zaradzić i sprawić, by i czas wyczekiwania w kolejce był mniejszy i same kolejki krótsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pojawił się zatem pomysł, by klient mógł samodzielnie zeskanować kartę "Moja Biedronka" w czasie, gdy kasjer nabija kolejne produkty. Wprowadzono czytniki, dzięki którym jest to możliwe. 

- W czytnikach można też skanować tradycyjne wersje kart - kierownik sekcji infrastruktury IT w sieci Biedronka, Krzysztof Rys. 

Niedługo nie będzie kolejek 

Jak możemy się dowiedzieć, wspominane skanery pojawiły się już w kilku punktach w Polsce. Okazuje się, że samodzielny skan okazał się strzałem w dziesiątkę, a wstępne analizy pokazują, że czas oczekiwania w kolejce jest krótszy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

- Wstępne analizy prowadzonych testów wskazują także, że czytniki skracają czas transakcji: samodzielne skanowanie kart przez klientów pozwala kasjerom zająć się skanowaniem produktów, w konsekwencji czego skracają się kolejki do kas - zdradza przedstawiciel sklepu.  

 

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+] 
  2.  Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu