Biedronka wysyła Polakom SMS-y z pilnym komunikatem. Ważna zmiana i nie tylko

Biedronka wysyła Polakom SMS-y z pilnym komunikatem. Ważna zmiana i nie tylko Źródło: Wikimedia Commons Mateusz Giełczyński CC4.0

Sieć sklepów Biedronka wystosowała do Polaków bardzo ważny komunikat. Klienci niedawno wiadomość smsową, która informuje o nadchodzących zmianach w związku z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa w Polsce.

Biedronka, podobnie jak inne duże sieci sklepów, jest obecnie obciążona bardziej niż zwykle. Klienci czekają w kolejkach, by gromadzić zapasy, a podstawowe towary znikają ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Sieć w najbliższym czasie wprowadzi istotne zmiany, o czym informuje swoich klientów, wysyłając wiadomości SMS.

Niedawno klienci sklepów sieci Biedronka mogli otrzymać ważny komunikat wysłany wiadomością SMS. W ten sposób przedstawiciele sklepu zawiadamiają konsumentów o nadchodzących zmianach, które spowodowane są panującą w Polsce epidemią wirusa SARS-CoV-2. Teraz popularna sieć próbuje dostosować się do obecnych warunków i wyjść naprzeciw potrzebom klientów.

Biedronka wprowadza zmiany na czas epidemii koronawirusa

Biedronka jest obecnie jedną z najbardziej obleganych sieci sklepów w Polsce. Każdego dnia można zaobserwować gromadzące się przed placówkami kolejki, co jest wynikiem nowych zaleceń rządu, określających maksymalną liczbię osób mogących przebywać w tym samym czasie w sklepie. Zmiany zostały wprowadzone ze względu na koniecznie środki bezpieczeństwa w walce z epidemią koronawirusa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z obecną sytuacją sieć sklepów Biedronka postanowiła dopasować się do wyjątkowo trudnego okresu, w jakim znalazł się nasz kraj i wprowadziła istotne zmiany. Klienci dowiedzieli się o tym poprzez wiadomości SMS. Od 8 kwietnia, wybrane sklepy będą otwarte całą dobę. Sieć oferuje także bony o wartości 3 zł złotych przy dokonaniu zakupów o wartości minimum 150 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Obliczono ile będzie ofiar śmiertelnych w Polsce i kiedy nastąpi szczyt zarażeń i zgonów. Niepokojące prognozy

2. MZ właśnie przekazało drugi, uzupełniony komunikat. Zakażonych jest znacznie więcej, kolejne ofiary śmiertelne

Bony oferowane przez sieć Biedronka będzie można wykorzystać między 14 a 18 kwietnia bieżącego roku. Nie wiadomo, jak długo będą obowiązywały zmiany dotyczące funkcjonowania wybranych placówek przez całą dobę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy może się zakończyć epidemia? Prognozy nie są zbyt optymistyczne
  2. Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potwora
  3. Ekspert zdradził, co nas czeka po Wielkanocy. Na te słowa czekali wszyscy Polacy
  4. Minister wygadała się przed kamerami. Niektóre nowe zakazy mogą z nami zostać na zawsze
  5. Rydzyk podczas epidemii wyrzucił swojego ulubieńca na bruk. Nie zamierza milczeć, ujawnia, o co prosił go duchowny
  6. 2-letni syn Anity przed śmiercią karmiony był karmą dla szczurów i niedopałkami. Dziennikarze dotarli do strasznych szczegółów

źródło: Pikio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News