Dramat rozegrał się dokładnie pod Biedronką. Potwierdzono doniesienia o ofierze śmiertelnej

Dramat rozegrał się dokładnie pod Biedronką. Potwierdzono doniesienia o ofierze śmiertelnej Źródło: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Toporzysku

Pod sklepem Biedronka rozegrał się dramat, musiały interweniować służby. Na miejsce przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowania ratunkowego. Niestety, jest ofiara śmiertelna.

Sieć sklepów Biedronka cieszy się dużą popularnością w kraju, to też z racji dużej ilości klientów odwiedzających sklepy każdego dnia, można spodziewać się, że istnieje większe ryzyko wystąpienia różnego rodzaju incydentów czy wypadków. Do takiej sytuacji doszło w jednej z polskich miejscowości.

Tragedia pod sklepem Biedronka. Na miejscu kilka zastępów służb

W środę, około godziny 10:30 Straż Pożarna otrzymała informację o nieprzytomnym mężczyźnie. Do utraty przytomności doszło na parkingu pod sklepem Biedronka w Złejwsi Wielkiej (kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia). Na miejsce wysłano kilka zastępów straży, w tym dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej z Toporzyska, zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Torunia, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Toruniu, Przemysław Baniecki, po dojechaniu służb na miejsce, okazało się, że mężczyzna stracił przytomność w wyniku nagłego zatrzymania krążenia. Strażacy przeprowadzili resuscytacje i wezwali na miejsce śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nie udało się uratować mężczyzny. Fatalne okoliczności śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, mimo wezwania na miejsce służb ze śmigłowcem, mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz na miejscu stwierdził zgon. O sytuacji poinformowano na fanpage'u OSP w Toporzysku. Jedna z internautek poddała w wątpliwość, czy czas oczekiwania na śmigłowiec nie byłby dłuższy niż przyjazd zwykłej karetki. Strażacy odpowiedzieli komentującej, że nie do nich należała ostateczna decyzja.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Nagłe zatrzymanie krążenia (NZK) oznacza zatrzymanie akcji serca, w wyniku czego zatrzymany zostaje obieg krwi w organizmie. Chwilę po jego wystąpieniu zatrzymania krążenia, ustaje oddech, a jeśli krążenie i oddychanie nie zostanie przywrócone w krótkim czasie, z reguły dochodzi do trwałego uszkodzenia mózgu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Źródło: Dzień Dobry Toruń

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News