Biedronka impreza Beata Kozidrak Zenek Martyniuk
ARKADIUSZ ZIOLEK East News
Joanna Szwalikowska - 6 Listopada 2020

Co za wieści, Biedronka organizuje największą imprezę w kraju. Na scenie Beata Kozidrak i Zenek Martyniuk

Biedronka zdecydowała się na organizację największej imprezy w kraju. Na scenie mają pojawić się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Beata Kozidrak oraz Zenek Martyniuk.

Biedronka organizuje prawdopodobnie największą imprezę w kraju. Jak wynika z doniesień mediów na scenie mają pojawić się takie gwiazdy polskiej sceny muzycznej jak Beata Kozidrak oraz Zenek Martyniuk.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Sieć sklepów Biedronka organizuje największą w Polsce imprezę. Na scenie same gwiazdy

Sieć sklepów Biedronka należy do spółki akcyjnej Jeronimo Martins. Jej właścicielem natomiast jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Pod względem liczby sklepów jest ona największą siecią handlową w Polsce. Z końcem pierwszego półrocza 2019 roku posiadała już 2916 sklepów.

Jeronimo Martins zdecydowało się na organizację specjalnej imprezy mikołajkowej dla swoich pracowników. Odbędzie się ona oczywiście 6 grudnia, a specjalnie dla pracowników sieci mają zaśpiewać Beata Kozidrak z zespołem Bajm, a także Zenek Martyniuk, pojawi się także inna atrakcja.

- Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji: koncerty, występy i konkursy z nagrodami. Już teraz zarezerwuj czas, bo będzie się działo! - zachęcają organizatorzy imprezy. Jak zapowiada Biedronka, ma być to prawdopodobnie największa impreza pracownicza w kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Wydarzenie odbędzie się online, ponieważ obecnie ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa zorganizowanie takiej imprezy byłoby wielką nieodpowiedzialnością i narażeniem wielu osób na ewentualne zakażenie. Już teraz kolejne miasta odwołują masowe imprezy jak wielkie koncerty sylwestrowe czy Jarmarki Bożonarodzeniowe.

Na odwołanie Jarmarków Bożonarodzeniowych zdecydowały się już takie miasta jak Wrocław, Poznań czy Kraków. Istnieje jednak szansa, iż wrocławska odsłona tego wydarzenia odbędzie się w innej formie oraz terminie. W Poznaniu zdecydowano się także na odwołanie Festiwalu Rzeźby Lodowej.

Sieć sklepów Biedronka zatrudnia obecnie już ponad 70 tys. pracowników. Dla wszystkich z nich organizowana jest impreza mikołajkowa online. Będą mieli okazję zobaczyć na scenie Beatę Kozidrak z zespołem Bajm, Zenka Martyniuka, a także kabaret Ani Mru-Mru, który zaprezentuje się z premierowym skeczem.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Przed chwilą Ministerstwo Edukacji wydało komunikat. Uwaga, dotyczy tych, którzy spełnią warunek do 7 grudnia

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

Wirtualne spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich pracowników firmy. Warunkiem wzięcia w niej udziału jest podanie imienia, nazwiska, a także numeru SAP.

Z pewnością pracownicy bardzo docenią ten przemiły gest sieci oraz imprezę, jaka jest organizowana. Pomimo iż nie ma możliwości przeprowadzenia jej w trybie stacjonarnym, pracownicy będą mieli okazję cieszyć ucho koncertami, biorąc udział w wydarzeniu wirtualnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies zaatakował małego chłopca. Kilka sekund później dzieje się coś niebywałego
  2. Nowa dziewczyna Piotra Żyły zaskakuje. Pokazała zdjęcie, po którym wybuchła burza, Justyna Żyła będzie miała co komentować (FOTO)
  3. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  4. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  5. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  6. Phasmophobia okazała się nowym gamingowym hitem. Twórca zdradza, co szykuje w kolejnych miesiącach
  7. Pamiętacie siostrę Genowefę Basen? Wiemy co słychać u gwiazdy serialu "Daleko od noszy"
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wiadomości Handlowe

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News