Niebywała akcja w Biedronce, oddają drogocenne warzywa za półdarmo. Sprzedawcy z targów i bazarów nie będą zadowoleni

Niebywała akcja w Biedronce, oddają drogocenne warzywa za półdarmo. Sprzedawcy z targów i bazarów nie będą zadowoleni Źródło: pikio.pl

Sieć sklepów Biedronka właśnie wydała zaskakujący komunikat skierowany do klientów. Rozpoczęła się nietypowa akcja promocyjna, dzięki niej wielu klientów nabędzie warzywa za praktycznie półdarmo. Niestety, czas trwania akcji jest ściśle ograniczony do bardzo krótkiego terminu. To jednak nie koniec warunków, nie wszyscy klienci będą mogli z tego skorzystać.

Biedronka za pośrednictwem SMS-ów wysłała do swoich klientów wiadomości o niebywałej promocji. Poszczególni klienci otrzymali vouchery na warzywa, dzięki którym zapłacą za nie jedynie połowę ceny. Są jednak pewne haczyki w promocji, które ograniczają możliwość wykorzystania promocji. Nie wszyscy będą zadowoleni.

Biedronka dała klientom szansę na tańsze zakupy, oferta dotyczy jedynie warzyw

- Tylko 5 czerwca! 50% rabatu na świeże warzywa w formie vouchera do wykorzystania 10-13.06. Maksymalna wartość vouchera 10 zł. Oferta ważna z kartą, regulamin na stronie www - czytamy w SMS-ie do klientów od sieci sklepów Biedronka.

Komunikat wydaje się dosyć zagmatwany, dlatego spojrzeliśmy do regulaminu promocji, aby go wytłumaczyć. Jak się okazuje, promocja będzie dostępna jedynie dla tych, którzy do 05.06 (włącznie z tym dniem) wyrobili kartę "Moja Biedronka". Oznacza to, że osoby, które założą ją np. jutro, nie będą mogli skorzystać z promocji.

Ograniczone zasady korzystania z promocji

Jak wspomnieliśmy, 5 czerwca jest terminem dotyczącym założenia karty. Natomiast dni 10-13 czerwca, to termin, w którym możemy wykorzystać kupon promocyjny. Wartość vouchera daje nam promocję wysokości 50% na zakupione warzywa, pod warunkiem, że nie przekroczymy 10 zł. Czyli jeśli kupimy warzywa za łączną wartość 10 zł, zapłacimy jedynie połowę.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw
2. Minister Edukacji powiedział prawdę. Tysiące polskich rodziców będzie bardzo złych

Limit 10 zł to limit na "osobę" czyli na jedną kartę "Moja Biedronka", przypisaną do danego klienta. Ponadto akcja jest ograniczona jeszcze jednym warunkiem - wyczerpaniem zapasem. Warto się pośpieszyć w dniach promocji, bo sporo klientów z chęcią skorzysta z rabatu. Nie jest to też jedyna akcja promocyjna w ostatnim czasie.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Nawet 70% Polaków może nie wiedzieć, że są chorzy
  2. Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać
  3. Jest oficjalne stanowisko ZUS-u ws. emerytur, zapadła ważna decyzja. Nie każdemu się spodoba
  4. Niewyobrażalna tragedia na ogródkach działkowych. Więzili mężczyznę w beczce, jednak co innego jest najgorsze
  5. Alta - katastrofa w Norwegii. Sceny jak z filmu
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News