Koszmarne sceny w Biedronce, 23-latka ogromnie cierpiała. Wszystko przez jedną rzecz, którą każdy robi w sklepie

Koszmarne sceny w Biedronce, 23-latka ogromnie cierpiała. Wszystko przez jedną rzecz, którą każdy robi w sklepie Źródło: Jakub Kaminski/East News

Biedronka - w markecie popularnej sieci sklepów spożywczych doszło do szokujących scen, 23-letniea kasjerka cierpiała na oczach klientów. Natychmiast wezwano służby ratunkowe, kobieta trafiła do szpitala. To mogło przydarzyć się każdemu. Przy kasie warto zachować szczególną ostrożność.

Biedronka to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci marketów spożywczych, codziennie sklepy te odwiedzają tysiące klientów. W jednym z marketów doszło do porażających scen, na miejscu musiały interweniować służby. 23-latka została przetransportowana do szpitala, to mogło spotkać każdego. 

Biedronka - kasjerka trafiła do szpitala

Na oczach klientów jednego z supermarketów sieci Biedronka w Słupsku mieszczącego się przy ulicy Kilińskiego 26 rozegrały się koszmarne sceny. Ręka 23-letniej kasjerki utknęła w taśmie zakupowej przy kasie - zakleszczyła się w urządzeniu, a kobieta nie mogła jej wyjąć. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję. Informacje o przerażającym zdarzeniu przekazał portal gp24.pl

- Podważyliśmy urządzenie tak, by można było rękę oswobodzić bez dodatkowych obrażeń. Pogotowie zabrało poszkodowaną do szpitala - przekazał Piotr Basarab, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku.

Ręka kasjerki zakleszczyła się w taśmie przy kasie, interweniowały służby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cierpiąca kasjerka została oswobodzona i przetransportowana do szpitala, nie podano jednak informacji, w jakim stanie jest ręka kobiety. Stanowisko kasjerskie, przy którym doszło do dramatycznego zakleszczenia kończyny, zostało czasowo wyłączone z funkcjonowania i zostanie sprawdzone pod kątem technicznym przez specjalistów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

- Pracownicy sklepu natychmiast udzielili doraźnej pomocy pracownicy. Zgodnie z wewnętrznymi procedurami zawiadomili o sprawie odpowiednie służby oraz regionalny dział BHP. Stanowisko kasowe, zostało odłączone i zostanie sprawdzone przez profesjonalną firmę. Zespół sklepu przy ulicy Kilińskiego 26 czeka na rychły powrót koleżanki - poinformowała Magdalena Molęda, kierownik sekcji BHP i p. poż. sieci Biedronka w regionie Koszalina cytowana przez portal gp24.pl. 
 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem
  2. Wszystko zacznie się już niebawem. Lepiej się przygotować, żywioł uderzy z wielką siłą
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News