Horror w Biedronce. Pracownicy natychmiast rzucili się na pomoc, wezwano służby

Horror w Biedronce. Pracownicy natychmiast rzucili się na pomoc, wezwano służby Źródło: Jacek Halicki CC BY-SA 4.0 Wikipedia

Biedronka to sklep odwiedzany codziennie przez miliony Polaków. Praca w tak popularnym dyskoncie na pewno nie należy do najłatwiejszych, jednak to, co miało miejsce w jednym ze sklepów na północy Polski, mrozi krew w żyłach. Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną oraz pogotowie. Wyglądało to naprawdę bardzo groźnie.

Biedronka nieustannie stara się zachęcić do siebie Polaków. Biorąc pod uwagę ilości klientów w każdym sklepie, można śmiało powiedzieć, że akcje te okazują się sukcesem. Ostatnio pisaliśmy, że Biedronka zdecydowała się nawet na sprytne obejście przepisów dotyczące zakazu handlu w niedzielę. Tym razem jednak to nie atrakcyjna oferta jest głównym tematem. W jednym ze sklepów na północy kraju doszło do drastycznych scen. Konieczna była interwencja służb.

Biedronka: kasjerka uległa groźnemu wypadkowi

Biedronka mieszcząca się przy ulicy Kilińskiego w Słupsku była świadkiem czegoś, co na długo zapadnie w pamięci wszystkich obecnych wtedy w dyskoncie. 23-letnia kasjerka nie spodziewała się, że zmiana przebiegnie w taki sposób. Obecnie przebywa w szpitalu, a szczegóły tej sprawy zaskakują. Na miejsce natychmiast wezwano straż i gdyby nie pomoc strażaków, sprawy mogły potoczyć się zdecydowanie gorzej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Horror w sklepie, taśma wciągnęła rękę kasjerki

Jak podaje "Fakt", powołujący się na informacje opublikowane na łamach "Głosu Pomorza", ręka kasjerki w trakcie skanowania produktów na taśmie została wciągnięta w maszynę. Współpracownicy natychmiast ruszyli na pomoc kobiecie, jednak nie udało im się uwolnić jej kończyny. Na miejsce wezwani zostali strażacy, którzy za pomocą specjalistycznego sprzętu technicznego wyciągnęli rękę kasjerki z taśmy. Po tym wydarzeniu 23-latka przetransportowana została do szpitala na obserwację, a kasa wyłączona z użytku. Biedronka natychmiast poinformowała odpowiednie służby.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromne ognisko koronawirusa w polskim szpitalu. Wszystko przez jednego pacjenta, oddział zamknięto

2. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważne zmiany. Nowe zasady dotyczące kwarantanny wchodzą w życie

3. O nagraniu mówią już tysiące internautów. Porażające sceny w miejskim autobusie

Sprawę zbada teraz Państwowa Inspekcja Pracy

- Pracownicy sklepu natychmiast udzielili doraźnej pomocy pracownicy. Zgodnie z wewnętrznymi procedurami zawiadomili o sprawie odpowiednie służby oraz regionalny dział BHP. Stanowisko kasowe zostało odłączone i zostanie sprawdzone przez profesjonalną firmę. Zespół sklepu przy ulicy Kilińskiego 26 czeka na rychły powrót koleżanki - mówiła kierownik sekcji bhp i p. poż. w Biedronce w regionie Koszalin, Magdalena Molęda w rozmowie z "Głosem Pomorza". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje kultowy aktor. Miał jedynie 61 lat, znamy przyczynę śmierci
  2. Widzowie nie mieli pojęcia, prawda była ukrywana. Chodzi o Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia"
  3. Wyciekła prawda o ojcu małej Madzi. Powalające, co zrobił po tragicznej śmierci córeczki
  4. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
  5. Podchwytliwe pytanie w Milionerach za 40 tys. zł. Uczestniczka miała z nim duży problem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News