Wszedł do Biedronki po zakupy, wyszedł pobity przez pracownika. Wrzucił zdjęcia do sieci, jest afera

Wszedł do Biedronki po zakupy, wyszedł pobity przez pracownika. Wrzucił zdjęcia do sieci, jest afera Źródło: Wikimedia Commons Jacek Halicki

W jednym ze sklepów sieci Biedronka niedawno doszło do skandalu. Klient, który chciał zrobić zakupy w placówce, został pobity przez jednego z pracowników sklepu. Po ataku udostępnił swoje zdjęcie w sieci. Członek kadry pracowniczej dopuścił się przekroczenia uprawnień.

W placówce należącej do popularnej sieci Biedronka niedawno doszło do niecodziennej i skandalicznej sytuacji. Jeden z czekających w kolejce klientów został dotkliwie pobity przez pracownika sklepu. Po napaści mężczyzna opublikował zdjęcia.

Czekający w kolejce do sklepu Biedronka na warszawskich Bielanach, klienci niedawno byli świadkami szokującego wydarzenia, do którego doszło około godziny 15:00. Wtedy pod placówką przy ulicy Goldoniego pojawił się pan Marcin. Z uwagi na inne obowiązki, mężczyzna spieszył się, dlatego postanowił poprosić, aby go przepuszczono. Miało się to nie spodobać jednemu z pracowników sklepu, który zareagował agresją.

Afera w sklepie Biedronka na warszawskich Bielanach

Około godziny 15:00 przed sklepem zaczynała się już robić kolejka. Widząc to, pan Marcin miał poprosić innych klientów, aby go przepuścili, ponieważ musiał wykonać jeszcze inne zlecenia. Chociaż zebrani zgodzili się na jego prośbę, miało się to nie spodobać ochroniarzowi placówki, który wyprosił pana Marcina ze sklepu. Gdy ten nie zareagował, pracownik miał go pobić.

- Podszedł do mnie, złapał mnie za rękę i powiedział, żebym opuścił sklep. Odmówiłem. Wtedy zadał mi dwa ciosy z pięści w twarz - opowiada pan Marcin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W wyniku bójki pod sklepem Biedronka, pan Marcin doznał urazów twarzy i stracił okulary. Na miejscu pojawiła się policja oraz pogotowie. Funkcjonariusze spisali oświadczenie i relację świadków, a pan Marcin został zabrany przez ratowników do szpitala, gdzie wykonano mu tomografię głowy. Okazało się, że mężczyzna nie doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Z samego rana TVP przekazała druzgocące informacje. Nie żyje Pierwsza Dama Polonii

2. Czy można iść do sklepu po alkohol? Nowe obostrzenia. Policja wyjaśnia

O skandalicznej sytuacji, do jakiej doszło pod sklepem Biedronka, pan Marcin poinformował już firmę ochroniarską oraz pracowników popularnej sieci. Dziennikarze portalu Super Express niedługo później zapytali przedstawicieli, jak skończyła się ta przykra historia. W odpowiedzi usłyszeli, że reakcja ochroniarza była spowodowana nieprzestrzeganiem środków bezpieczeństwa przez pana Marcina. Niemniej jednak pracownik atakując mężczyznę, przekroczył swoje uprawnienia i nie pracuje już w sklepie. Menedżer ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka, Justyna Rysiak zwróciła również uwagę na to, że przestrzeganie obecnych standardów zapobiegawczych jest bardzo ważne w obliczu epidemii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia w Polsce wkroczyła w nową fazę. Poważny wzrost zachorowań i zgonów
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News