Najważniejszy produkt w Biedronce za grosze. Miliony Polaków nie pamiętają tak niskiej ceny

Najważniejszy produkt w Biedronce za grosze. Miliony Polaków nie pamiętają tak niskiej ceny Źródło: wikipedia Henryk Borawski

Biedronka wprowadziła ogromną promocję na jeden z najważniejszych produktów, który można nabyć za grosze. Miliony Polaków nie pamiętają, by płacili tak niskie ceny za ten produkt.

Biedronka jest jednym z najpopularniejszych sklepów, w których Polacy robią zakupy. Tym razem jeszcze więcej osób może skusić się na zakupy, znany dyskont wprowadził ogromną promocję. Dzięki niej będzie można nabyć jeden z najpopularniejszych produktów za wyjątkowo okazyjną cenę. Wybierając się na zakupy, warto pamiętać, że Biedronka wprowadziła zmiany, dostosowując się do obostrzeń. 

Biedronka zmienia zasady robienia zakupów

Ze względu na bezpieczeństwo klientów wszystkie sklepy Biedronka w Polsce, działają na zmienionych zasadach. Obostrzenia, które zostały wprowadzone w kraju, spowodowały, że nawet największe sieci sklepów, musiały się do nich dostosować. Każda osoba, która ma zamiar zrobić zakupy w sklepie Biedronka, powinna pamiętać, że w sklepie jednocześnie może przebywać troje klientów na jedną kasę. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Dodatkowo w godzinach 10:00 - 12:00 zakupy mogą zrobić tylko osoby powyżej 65 roku życia. Każdy, kto będzie przebywał w sklepie, zobligowany jest do noszenia rękawiczek ochronnych, które należy wyrzucić po wizycie w sklepie i umyć ręce w wodzie z mydłem. 

Biedronka wprowadziła także ułatwienie dla klientów, zmieniając godziny otwarcia sklepów. Zakupy można zrobić od 6:00 do godziny 24:00. Zgodnie z zapowiedziami w okresie przed wielkanocnym, Biedronka ma być otwarta całą dobę, by Polacy mogli przygotować się do nadchodzących świąt. 

Biedronka proponuje swoim klientom wyjątkową promocję 

W związku z nadchodzącymi świętami Biedronka wprowadziła wyjątkowe promocje na produkty, które Polacy zazwyczaj kupują w tym okresie. Z pewnością największą popularnością będzie cieszyć się masło extra polskie Mlekovita w cenie 3,49 zł za sztukę (cena obowiązuje przy zakupie 3 opakowań). Już dawno ten produkt nie był tak tani. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu
2. Polski gwiazdor zmarł niespodziewanie. Teraz wypłynęły jego zdjęcia z drugą córką, prawie nikt o niej nie wiedział

Wśród innych promocji, które przygotowała Biedronka, klienci znajdą między innymi chrzan, ćwikłę czy majonez w okazyjnych cenach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Śpiączka farmakologiczna jest czasem jedynym rozwiązaniem. Kiedy wprowadza się w nią pacjenta oraz jakie są metody wybudzania
  2. Masowe zwolnienia w jednym z największych polskich klubów. Dziesiątki osób tracą pracę
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News