Skandal, ksiądz kradł w Biedronce. Upodobał sobie produkt tylko dla dorosłych, mieszkańcy drżeli w obawie o dzieci

Skandal, ksiądz kradł w Biedronce. Upodobał sobie produkt tylko dla dorosłych, mieszkańcy drżeli w obawie o dzieci Źródło: .

Biedronka została okradziona z produktów tylko dla dorosłych. Skandaliczne zdarzenie zaszokowało mieszkańców, którzy dowiedzieli się, że winnym wszystkiego jest ksiądz z miejscowej parafii. Wszystkie dzieci znalazły się w niebezpieczeństwie.

Biedronka jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polaków sklepów. Dyskont każdego dnia oferuje swoim klientom promocje i zniżki na towary. Jak w każdym większym sklepie czasami dochodzi w nim do kradzieży. Szokujące informacje, które pojawiły się w mediach, przekazują, że złodziejem okazał się jeden z miejscowych księży. Kiedy mieszkańcy dowiedzieli się, co ukradł duchowny, natychmiast rozpoczęli interwencję. 

Sklep Biedronka został okradziony. Proboszcz upodobał sobie produkt dla dorosłych 

Proboszcz z Jesionki Piotr W. został odwołany z pełnienia obowiązków w parafii, kiedy pojawiło się oskarżenie, że duchowny okradł sklep Biedronka. Były proboszcz miał ukraść z dyskontu prezerwatywy. Wiadomość o zdarzeniu, wstrząsnęła mieszkańcami Jesionki, którzy zaczęli drżeć w obawie o swoje dzieci. 

-  Baliśmy się o nasze córki, ale na szczęście biskup w końcu wysłuchał naszych próśb - przekazała jedna z mieszkanek. 

Mieszkańcy Jesionki, gdy tylko dowiedzieli się o oskarżeniu księdza o kradzież w sklepie, natychmiast zwrócili się do biskupa, by natychmiast odwołali księdza Piotra W. z pełnienia obowiązków proboszcza w parafii. 

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka bez prezerwatyw. Ksiądz bez pracy i wciąż bez zarzutów

- Gdy wyszło na jaw, że to proboszcz, zrobił się wielki szum. Tydzień temu w niedzielę na mszy głównej o 11:00 oficjalnie przedstawiono nam nowego proboszcza. Usłyszeliśmy, że poprzedni odszedł na własną prośbę i dostał rok na to, by przemyśleć swoją przyszłość - zdradziła mieszkanka Jesionki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Sytuacja najgorsza od 50 lat. Oficjalne ostrzeżenie ministra, Polacy muszą się przygotować

Ksiądz Piotr W. nie obejmuje już stanowiska proboszcza w parafii. Obecnie nie zostały mu przydzielone żadne nowe obowiązki. Nie wiadomo gdzie przebywa ani czym się zajmuje. Policja, która posiada udostępnione przez sklep Biedronka nagranie z monitoringu jest w posiadaniu dowodów na to, że ksiądz znajdował się w sklepie w Krośnie, gdzie zostały ukradzione prezerwatywy. Póki co, ksiądz nie usłyszał zarzutów w sprawie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Od lutego setki tysięcy Polaków będzie płacić co miesiąc 1400 złotych. To najwyższa podwyżka od 10 lat
  3. Polska wstrzymała oddech, dziewczynka stała się najmłodszą matką w kraju. Ojciec dziecka był o wiele starszy, tysiące osób żyło ich tragedią
  4. Dziecko umarło w wielkim bólu. Mama z przyjacielem dokonali dekapitacji 8-miesięcznej Hani
  5. Pies utknął w drzewie, po czym zmarł. Znaleziono go dopiero po 50 latach, widok odbiera mowę

źródło: wp 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News