Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"

Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"

Biedronka nieustannie wprowadza nowości do swojego sklepu, a ofertami promocyjnymi stara się przyciągać do siebie klientów. Kilka dni temu ruszyła największa w ostatnim czasie wyprzedaż, która zapowiadała się naprawdę owocnie. Raczej nikt nie spodziewał się, że wywoła to aż taki skandal.

Biedronka zachwyciła konsumentów letnią wyprzedażą. Oferta wydawała się naprawdę korzystna, co spowodowało, że już pierwszego dnia promocji w większości sklepów w całej Polsce pojawiły się setki osób. Już chwilę później rozpętała się prawdziwa burza, a niezadowoleni konsumenci wręcz rzucili się na popularną sieciówkę.  

Klienci linczują sieciówkę za najnowszą ofertę

- Teraz w Biedronce setki produktów taniej! Zabawki, odzież, elektronika i wiele, wiele więcej! Nawet do 70% taniej! Tak Wielkiej Wyprzedaży nie było już dawno - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnym profilu Biedronki na Facebooku. 

Oferta trwa dokładnie od 26 czerwca i niemalże od razu wzbudziła wśród klientów negatywne emocje, które ci przejawiali w mediach społecznościowych. Okazało się, że już pierwszego dnia wyprzedaży konsumenci nie zastali na sklepowych pułkach tego, co zostało im uprzednio zaoferowane. Złość niektórych wprost sięgnęła zenitu. Zażalenia początkowo dotyczące braków towaru, ostatecznie zakończyły się na oskrżaniu o bałagan, jaki panuje w sieciówce. 

- Promocja trwa od wczoraj, byłam w dwóch Biedronkach i puste półki. Upokarzające - czytamy w komentarzach na Facebooku. 

- U nas też pustki, a jak już coś jest, to na czytniku normalna cena - dodaje rozwścieczona internautka. 

- Proponuję zamiast promocji zatrudnić jakieś ekipy sprzątające - wyznaje kolejna. 

- Przykre, że produkty są w tragicznym bałaganie… Poniżające tak grzebać i szukać - potwierdza jeszcze inna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Burza trwa, a Biedronka odpowiada 

Negatywnych komentarzy na portalu społecznościowym pojawiło się wiele i zdecydowana większość pozostała bez odzewu ze strony sieciówki. W morzu hejtu można było jednak odnaleźć kilka wpisów, na które Biedronka zdecydowała się odpowiedzieć. Reakcja sklepu nie była raczej zbyt zadowalająca dla rozzłoszczonych klientów, bowiem wszystko wskazywało na to, że przedstawiciele supermarketu nie szczególnie przejęli się negatywnymi opiniami. 

- Taki jest urok akcji wyprzedażowych - odpowiada sklep. 

- Dostępność produktów może być zróżnicowana w zależności od lokalizacji - czytamy w odpowiedzi na kolejny komentarz. 

W zdecydowanej większości reakcja sieciówki ograniczała się jedynie do prośby o podanie dokładnej lokalizacji sklepu, wobec którego klient składa zastrzeżenia. Wszystko wskazuje jednak na to, że po podaniu adresu nie doszło do weryfikacji, ponieważ z każdą godziną zażaleń pojawia się coraz więcej.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Oto, jak Benedykt XVI naprawdę został papieżem. Znamy też realne powody jego dymisji
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News