Mężczyzna pod Biedronką nagle osunął się na ziemię i umarł. Reakcja świadków zdumiewa

Mężczyzna pod Biedronką nagle osunął się na ziemię i umarł. Reakcja świadków zdumiewa Źródło: Wikimedia Commons/Bardock

Pod jednym ze sklepów sieci Biedronka doszło do tragedii. Mężczyzna zasłabł i chociaż służby medyczne próbowały mu pomóc, niestety nie przeżył. Świadkowie zareagowali w zadziwiający sposób. Dramat wydarzył się w czasie tzw. czasu dla seniorów.

W czasie, gdy jeden ze sklepów sieci Biedronka był otwarty jedynie dla seniorów, doszło do dramatycznego i niespodziewanego zdarzenia. 77-letni mężczyzna stracił przytomność i zmarł w czwartek około godziny 10:00 w Tarnowskich Górach.

W związku z nowym rozporządzeniem Biedronka oraz inne markety w godzinach 10:00-12:00 przyjmują jedynie seniorów powyżej sześćdziesiątego roku życia. Pod placówką przy ul. Bytomskiej na Osadzie Jana w Tarnowskich Górach upadł mężczyzna. Nie wiadomo, czy był klientem sklepu. 77-latek najpierw zasłabł, chociaż początkowo jeszcze był przytomny.

Tragedia pod jednym ze sklepów sieci Biedronka

Pod sklepem Biedronka zasłabł 77-letni mężczyzna. Senior przez chwilę był jeszcze przytomny, ale jego stan stawał się coraz gorszy. Pomimo zagrożenia epidemiologicznego naoczni świadkowie ruszyli mu z pomocą, gdy tylko dostrzegli na parkingu leżącego człowieka. Chociaż próbowano uratować wiekowego mężczyznę, ostatecznie mieszkaniec Tarnowskich Gór zmarł.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Starszy mężczyzna szedł przez parking i nagle się przewrócił. Obserwujące tę sytuację osoby natychmiast podbiegły i próbowały udzielać mu pomocy. Później czynności reanimacyjne przejęli ratownicy medyczni. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować - powiedział podkom. Damian Ciecierski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach podczas rozmowy z dziennikarzami Polsat News.

Dzisiaj grzeje: 1. Sejm właśnie ustalił specustawę funduszową. Wszystkich będą obowiązywać nowe przepisy

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Po tragedii, która wydarzyła się pod sklepem Biedronka w Tarnowskich Górach, policja skontaktowała się z najbliższą rodziną zmarłego. Okazało się, że 77-latek wcześniej miał problemy ze zdrowiem. Według relacji jego najbliższych, zmarły przeszedł kilka udarów. Jak informuje Polsat News, prokurator w ciągu najbliższych dni ma zdecydować, czy konieczne będą badania sekcyjne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ma 104 lata i pokonał koronawirusa. Najstarsza osoba, która tego dokonała
  2. Anna i Robert Lewandowscy przekazali fortunę polskiemu szpitalowi. Wiemy, która placówka otrzyma wsparcie
  3. Smutne wieści od rodziny Martyniuków. Niestety, przy stole zabraknie mamy Zenka
  4. Marta Kaczyńska podczas kwarantanny pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie. Będzie afera?
  5. Teraz Achuan wprowadza zmiany w funkcjonowaniu. Piękny gest, ani Lidl ani Biedronka nie wpadli na podobny pomysł
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News