Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza Źródło: Flickr/Artur Nowacki

Biedronka zaliczyła spektakularną wtopę, po której klienci poczuli się oszukani. Właściciele sklepu wystosowali sprostowanie, ale klienci, którzy przez błąd nie skorzystali z promocji, czują się oszukani.

Biedronka wprowadziła do swoich sklepów promocję, która wyraźnie uradowała klientów. Wszyscy szykowali się na to, że niedługo kupią popularne produkty po znacznie niższych cenach, a przynajmniej tak wynikało z kuponów. Przy kasie czekała ich jednak niemiła niespodzianka.

Klienci sieci Biedronka czują się oszukani

Nie tak dawno temu Biedronka wprowadziła kupony dołączane do gazetki z produktami. Z ich pomocą, ważnych od 26 września do 2 października, można było uzyskać rabat na poszczególne produkty. Łączna wartość kuponów miała opiewać na kwotę 50 złotych. Niestety, okazało się, że w praktyce jest zupełnie inaczej.

- Właśnie byłam w Biedronce i chciałam wykorzystać dwa kupony z ich ostatniej gazetki "Czas na jesień" (na okładce chwalą się, że zawiera kupony na 50 zł łącznie). Wzięłam kupon na granat i kurki [...] Przy kasie okazało się, że żaden nie wchodzi mimo użycia karty lojalnościowej Moja Biedronka (wyskakiwało "kupon nieznany"). Kasjerki rozkładają ręce, one nie wiedzą, może to nie do ich sklepu (a gazetka sprzedawana we wszystkich placówkach) no i nic nie mogą zrobić - opowiadała jedna z oburzonych klientek, pani Jadwiga.

Biedronka wytłumaczyła sprawę i zagwarantowała zadośćuczynienie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W internecie na stronie sklepu wielu klientów dopytywało się o kwestię promocji i wyrażało swoje niezadowolenie. Przez niedziałające kupony mylili się w rachunkach za zakupy i często dziwili się rachunkowi na paragonie. W końcu jeden z przedstawicieli sieci dyskontów odniósł się dla sprawy w rozmowie z "Faktem".

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Dzisiejsza noc będzie wyjątkowo niebezpieczna. IMGW wydało pilne alerty na najbliższe dni

- Przepraszamy naszych klientów za tę chwilową niedogodność. Usterka techniczna została dziś naprawiona i kupony rabatowe z magazynu "Czas na Jesień" działają już prawidłowo. W związku z zaistniałą sytuacją datę ważności kuponów obowiązujących uprzednio od 26.09 do 2.10 przedłużamy o tydzień - do 9.10 bieżącego roku - informował Paweł Frączak, pracownik korporacji.

Te tłumaczenia nie zmieniły jednak tego, że wielu klientów poczuło się oszukanych oraz zasmuconych tym, że nie udało im się skorzystać z okazji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła

Źródło: Fakt

Następny artykuł