Nie przesłyszeliście się. Biedronka wyprzedaje najsmaczniejszy produkt za 1 grosz, wystarczy zrobić jedną rzecz

Nie przesłyszeliście się. Biedronka wyprzedaje najsmaczniejszy produkt za 1 grosz, wystarczy zrobić jedną rzecz Źródło: Wikimedia/Mateusz Giełczyński

Biedronka przygotowała wyjątkowo korzystne promocje w tym tygodniu. Ulubione produkty będziemy mogli dostać nawet za 1 grosz! Wystarczy spełnić jednak pewien warunek. Klienci z pewnością będą uderzać drzwiami i oknami. Nie zabraknie produktów w super cenach zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych klientów.

Biedronka przygotowała mnóstwo korzystnych promocji w tym tygodniu. Klienci z pewnością będą zadowoleni. Ulubione produkty można będzie dostać nawet za 1 grosz! Takiej okazji nie można przegapić. Zarówno najstarsi klienci, jak i ci najmłodsi znajdą coś dla siebie. Zwłaszcza, że promocja jest związana z dzisiejszym świętem, czyli Dniem Dziecka! 

Biedronka z korzystnymi promocjami na Dzień Dziecka, produkty nawet za 1 grosz

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny szaleje z promocjami. Nie zabraknie czegoś dla najmłodszych, ale i starsi będą zadowoleni. Czekają na nas promocje na szynkę, kurczaka czy ryby, ale przede wszystkim na lody. Klienci świętujący Dzień Dziecka będą zadowoleni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Portugalska sieć sklepów oferuje w tym tygodniu promocję między innymi na szynkę ogonówkę (Kraina Wędlin) za 1,49 zł za 100 g, promocja obowiązuje klientów z kartą Moja Biedronka. Możemy spodziewać się również tuszki z kurczaka bez podrobów za 4,99 zł za 1 kg czy ćwiartki wędzonej z kurczaka za 0,79 zł za 100 g. Miłośnicy mięsa znajdą także mięso mielone z indyka za 3,49 zł za 500 g, jednak, by skorzystać z promocji należy posiadać kartę Moja Biedronka i kupić co najmniej 3 opakowania. Zadowoleni będą również fani żeberek wieprzowych w paskach, które kupimy za 17,99 zł za 1 kg.

Dzisiaj grzeje: 1. Udało się, media obiegła wiadomość o Jolancie Kwaśniewskiej. Gratulujemy i bijemy brawa

2. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski

Dla fanów ryb nie zabraknie promocji na świeżego pstrąga tęczowego za 2,49 zł za 100 g, polędwicy z dorsza atlantyckiego za 4,99 zł za 100 g oraz filecików z dorsza atlantyckiego za 3,99 zł za 100 g. Teraz coś, z czego ucieszą się maluchy - lody! Dziś, z okazji Dnia Dziecka, kupując lody familijne Big Milk, kupimy drugiego, tańszego za tylko 1 grosz! Zaledwie złotówkę kosztować będą dziś też wszystkie lody firmy Marletto - na patyku, w rożku lub w kubeczku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Taki przypadek nie zdarza się często. Dziewczynka przyszła na świat z dodatkowymi ustami
  2. Najnowsze informacje w sprawie zdrowia Piotra Rockiego. Nie jest dobrze, smutne doniesienia ze szpitala
  3. Jaką emeryturę dostaje ksiądz? Ujawniamy stawki, zwykli emeryci mogą tylko pomarzyć o stawkach duchownych
  4. Sytuacja jest napięta, każda godzina niesie zagrożenie. Wprowadzono pilny alarm, najgorzej jest na południu
  5. Właśnie ogłoszono ogromne zmiany. Największe zaczną się już 15 czerwca
  6. Cukier do herbaty wsypujesz przed czy po zalaniu wrzątkiem? Kolejność ma ogromne znaczenie, mnóstwo ludzi popełnia wielki błąd

źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News