Biedronka zmienia godziny otwarcia, będzie całodobowa. Polacy będą zachwyceni

Biedronka zmienia godziny otwarcia, będzie całodobowa. Polacy będą zachwyceni Źródło: .

Biedronka natychmiast zareagowała na nowe rozporządzenie polskiego rządu, klienci marketu będą zachwyceni. Sieć zmienia godziny otwarcia sklepów.

Biedronka podjęła ostateczną decyzję, popularna sieć zmienia godziny otwarcia marketów. Wszystko przez nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, które we wtorek ogłosił polski rząd. Klienci sklepów będą zachwyceni, zmiany wejdą w życie już od jutra.

Biedronka zmienia godziny pracy ze względu na pandemię koronawirusa

Pandemia koronawirusa ma istotny wpływ na gospodarkę, Biedronka postanowiła natychmiast zareagować na rządowe zaostrzenie ogłoszonych wcześniej zasad bezpieczeństwa. Pierwsze zmiany w pracy sklepów tej sieci wejdą w życie już od czwartku 2 kwietnia 2020 roku. O swojej decyzji Biedronka poinformowała w oficjalnym komunikacie prasowym. Planowane zmiany to odpowiedź na zaostrzenie przez rząd obostrzeń, dotyczących działań prewencyjnych przeciwko ekspansji koronawirusa.

- Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc  - napisano w komunikacie prasowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Biedronka zareagowała na rządowe zaostrzenie zasad bezpieczeństwa

Od jutra godziny otwarcia marketów należących do sieci zostaną przedłużone, sklepy będą czynne od godziny 6 do 24. Natomiast od 7 do 10 kwietnia 2020 roku, niemal wszystkie Biedronki będą czynne przez całą dobę. Ma to umożliwić polskim rodzinom zrobienie zakupów przed świętami Wielkanocnymi.

- Uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - powiedział zacytowany w komunikacie Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny Biedronki.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne doniesienia. Nie żyje zasłużony polski lekarz, uratował życie i zdrowie dziesiątkom osób
2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Aktualnie działalność sklepów spożywczych jest obłożona dodatkowymi obostrzeniami higienicznymi. W markecie jednorazowo może przebywać tylu klientów, ile wynosi liczba wszystkich kas pomnożona przez 3. Dodatkowo od jutra wszyscy obywatele mają robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach, a sklepy w godzinach od 10:00 do 12:00 mogą przyjmować i obsługiwać jedynie klientów powyżej 65. roku życia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek pokonany przez koronawirusa. Nie cierpiał na inne choroby
  2. Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę Kraków
  3. Włożyła cytrynę do piekarnika i włączyła go na kilka minut. Efekt zwala z nóg
  4. Książę Karol w końcu przerwał milczenie. Przekazał ważną wiadomość o chorobie, każdy musi ją usłyszeć
  5. Cudowne wieści z południowo-zachodniej Polski. Dzieci oficjalnie wyleczone z koronawirusa
  6. Ktoś zostawił na drzwiach 10 zł i prośbę o kupno mleka. Po chwili stało się niesamowite

źródło: Money

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News