Biedroń w Kropce nad I ZSZOKOWAŁ Olejnik! Ostra deklaracja i miażdżące słowa

Biedroń w Kropce nad I ZSZOKOWAŁ Olejnik! Ostra deklaracja i miażdżące słowa

Biedroń w Kropce nad I na antenie TVN24 znowu namieszał. Monika Olejnik była w szoku, bo nie spodziewała się tak mocnych słów. Czy Robert Biedroń właśnie pogrzebał opozycję? Wiele na to wskazuje.

Biedroń w Kropce nad I

Biedroń przestał używać dyplomatycznego języka i jako jeden z najbardziej lubianych oraz cenionych polityków sprzeciwiających się Prawu i Sprawiedliwości postanowił pogrzebać opozycję parlamentarną. Do tej pory żaden tak silny lider polityczny nie zdecydował się na tak ostre i bezpośrednie deklaracje. Zobacz także: Biedroń właśnie rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP. PiS w furii Biedroń nie ma już żadnych złudzeń. Ogłosił na antenie TVN24, że nie popiera już opozycji, którą uważa za nieudolną i nie mającą żadnych szans na sukces. - Potrzebna jest nowa siła - powiedział z pełną stanowczością wycofując jakiekolwiek poparcie. Dla opozycji jest to miażdżący cios. Po raz pierwszy tak znacząca figura jak Biedroń oficjalnie cofnęła jakiekolwiek poparcie dla Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej. Słuchając tych słów, Monika Olejnik była w szoku.

Biedroń prezydentem?

Wiele wskazuje na to, że Robert Biedroń wystartuje w wyborach na prezydenta Polski. Stwierdził, że Polska potrzebuje takich wartości jakie reprezentuje on i ludzie wokół niego skupieni. - Wrócę do ogólnopolskiej polityki - zapowiedział. Biedroń w Kropce nad I nie oświadczył jednoznacznie czy wystartuje w wyborach prezydenckich, czy może stanie na czele nowej partii, która powalczy o miejsce w Sejmie. Przypominamy, że prezydent Słupska był już posłem. Wtedy działał w formacji Janusza Palikota. Olejnik próbowała wyciągnąć od Biedronia jakiekolwiek konkretne informacje na temat nowego ruchu, ale odbiła się od ściany. Prezydent Słupska powtarzał jedynie, że potrzebna jest nowa siła i nie chciał się określić czy zostanie nowym liderem. Nie wykluczył, że na czele nowego ruchu może stanąć kobieta. Zobacz także: OFICJALNE: Robert Biedroń wraca do ogólnopolskiej polityki! Biedroń w Kropce nad I ogłosił również, że jeśli sytuacja sama się poprawi, to wystartuje ponownie w wyborach na prezydenta Słupska. Trudno jednak uwierzyć w to, że PiS straci władzę do czasu wyborów samorządowych. źródło: TVN24 Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News