Biedroń ujawnił swój największy sekret. Chodzi o alkohol

Biedroń ujawnił swój największy sekret. Chodzi o alkohol Źródło: fot. youtube.com/Kult America

Robert Biedroń jest dziś chyba najpopularniejszym prezydentem polskiego miasta. Polityk Twojego Ruchu plasuje się również wysoko w sondażu prezydenckim dotyczącym całego kraju. Samorządowiec postanowił w dodatku ostatnio ujawnić swój największy sekret.

Prezydent Słupska ogólnopolską rozpoznawalność zyskał dzięki swojej kadencji w Sejmie latach 2011-2014. Zasłynął otwartym mówieniem o swojej orientacji seksualnej, wspieraniu środowisk LGBT i twardej postawy wobecu grupowań sobie przeciwnych.

W wyborach samorządowych w 2014 roku Twój Ruch zdecydował się postawić właśnie na niego. Robert Biedroń odniósł ogromny sukces i zdobył serca niemal 58 proc. głosów mieszkańców miasta. Cztery lata w Słupskim ratuszu były dobrym czasem dla Biedronia. Jego rządy są powszechnie chwalone, a ich efekt pozwala mu myśleć o dalszej politycznej karierze.

Robert Biedroń ujawnił swój największy sekret

Polityk Twojego Ruchu mówiąc o ewentualnym starcie w wyborach prezydenckich, wyjawił również swój największy sekret. Warto wspomnieć, że w sondażu dla "Super Expressu" zdobył aż 17 proc. poparcia, co umiejscawia go za Donaldem Tuskiem i Andrzejem Dudą. Jest to powód do radości, ale Biedroń nie zamierza oblewać jej alkoholem, a herbatą. Prezydent od wysokoprocentowych trunków raczej stroni. - Robię swoją konkretną robotę i to ludzie będą oceniać. A polityk, któremu ktoś mówi, że odbija mu sodówka, natychmiast powinien się nad tym zastanowić. Przyjdę więc dziś do domu, naleję sobie herbatę, bo alkoholu nie lubię, i pomyślę o tym - powiedział "Plus i Minus". Robert Biedroń przyznał również, że alkoholu unika, jak tylko może. Należy przyznać, że podobna postawa przydałaby się innym, szczególnie zajmującym miejsca w Sejmie politykom. - Unikam, jak mogę. […] Nie smakuje mi alkohol – stwierdził.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: se.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News