Biedroń rozpoczął kampanię prezydencką. Zaczyna od Śląska

Biedroń rozpoczął kampanię prezydencką. Zaczyna od Śląska Źródło: Fot. Facebook/Robert Biedroń

Robert Biedroń zadziwił Polaków! Czy wyjazd na Śląsk jest początkiem nieoficjalnej kampanii prezydenckiej gospodarza Słupska?

Wyniki Biedronia w kolejnych sondażach poparcia coraz bardziej zaskakują. Do niedawna znajdował się w nich tuż za Andrzejem Dudą i Donaldem Tuskiem. Obecnie najczęściej pokonuje już drugiego z polityków.

Biedroń podejmuje poważne kroki

Fakt, iż jego wyjazd na Śląsk nazywany jest początkiem kampanii prezydenckiej, nie powinien więc nikogo dziwić. Sam polityk zapewnia, że chodzi mu przede wszystkim o poznanie Polaków, którzy żyją na południu kraju oraz podjęcie dyskusji na temat samorządności. ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Duda pojechał do Korei. Został memem Wydarzenia z udziałem prezydenta Słupska odbędą się w Katowicach, Rybniku, Jastrzębiu-Zdroju, Rybniku oraz Mikołowie. Czas pokaże, czy będą cieszyły się dużą popularnością.

Wyjątkowa niespodzianka dla Ślązaków

Wielu wyborców przyciągnąć może specjalny spot, który Biedroń nagrał na tę okazję. Co ciekawe, polityk zaprasza w nim na spotkania... po śląsku. Zobaczcie, jak poradził sobie z tym wyzwaniem, które nieco zaskoczyło i rozbawiło mieszkańców regionu. ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje? Duda MUSI przerwać pracę

? ślonsko godka więcej w ? bio

Post udostępniony przez Robert Biedroń (@robertbiedron)

ZOBACZ TAKŻE: Co on narobił? Cała Turcja chce zlinczować Donalda Tuska. „Ty gnoju!” Następny artykuł