Robert Biedroń, będący obecnie jednym z najbardziej popularnych polskich polityków, nie oszczędził naprawdę gorzkich słów polskiemu aktorowi, który zaatakował innego celebrytę w związku z jego homoseksualizmem. Wyśmiewanie orientacji mężczyzny oraz nazywanie go „ped*łem” nie spodobało się prezydentowi Słupska, który niezwykle ostro odpowiedział gwieździe w rozmowie z mediami.

Nietolerancyjne uwagi, na których wygłoszenie zdecydował się w programie „Azja Express” Antoni Pawlicki, uderzyły bezpośrednio w Michała Piróga. Żarty z seksualności celebryty bardzo stanowczo skomentował Robert Biedroń, który sam także jest gejem i żyje w homoseksualnym związku.

– Podobno wczoraj był jakiś homofobiczny atak na Michała Piróga. Jakiś buraczany aktor zaczął go obrażać i przeciwko temu trzeba protestować, bo jeżeli jest wśród nas prawdziwy facet, to jest to Michał Piróg. To on ma jaja, żeby robić i mówić rzeczy, których wielu heteryków nigdy by nie zrobiło – powiedział bezpośrednio Biedroń.

– Oni powinni się uczyć od niego, ale też dwa razy puknąć się w łeb, zanim powiedzą coś rasistowskiego, homofobicznego, czy seksistowskiego, ponieważ zbiera to swoje realne żniwa i mamy przykłady dzieciaków, które słyszą homofobicznych buraków i popełniają samobójstwa – dodał także polityk, zaznaczając stanowczo, że Pawlicki powinien przeprosić za swoje zachowanie.

...

Zobacz również

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi