Prezydent Słupska, Robert Biedroń, w rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu Zet ostrzegł przed niezdrową wścibskością prawicowych dziennikarzy lustrujących ostatnio życie prywatne Anny Grodzkiej, której zarzucają podwójne życie. Były poseł Twojego Ruchu powiedział, że zna wielu gejów w polskiej polityce, także po prawej stronie.

– Znam niejednego geja w polskiej polityce (…) Z mojego doświadczenia wynika, że pokłady hipokryzji drzemią najczęściej w tych, którzy chętnie zaglądają tam, gdzie nie trzeba – powiedział Biedroń w Radiu Zet.

Prezydent Słupska dodał, że zna także „niejedną prostytutkę, niejedną osobę transseksualną i niejednego hetero, który zdradza, ma dzieci na boku, a udaje świętego”. Według Biedronia takie osoby występują także na prawicy i dlatego ostrzega ich przed niezdrową wścibskością.

Robert Biedroń odniósł się w ten sposób do jednego z ostatnich artykułów tygodnika „wSieci”, w którym autorzy przekonują, że Anna Grodzka mieszka z heteroseksualną kobietą a jej transseksualizm jest jedynie sposobem na zdobycie lewicowego elektoratu.

źródło: radiozet

Zobacz również