Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką

Biedroń dostał propozycję od Macrona. Nie uwierzycie jaką Źródło: fot. Instagram/robertbiedron

Robert Biedroń zrobił w Polsce karierę polityczną zbudowaną na dużej sympatii swoich wyborców. Teraz dostał propozycję z Francji, od Emmanuela Macrona. Nie uwierzycie jaką!

Jak donosi Newsweek ambitne plany Emmanuela Macrona wykraczają poza terytorium Francji. Po zwycięstwie w wyborach prezydenckich w 2017 roku za swój kolejny cel Macron obrał przejęcie przywództwa w Unii Europejskiej. Macron chce stworzyć w Parlamencie Europejskim własną frakcję. Robert Biedroń jest jednym z sojuszników, których chciałby pozyskać prezydent Francji. Trzeba przyznać, że to duże wyróżnienie dla naszego polityka.

Robert Biedroń w parze z Emmanuelem Macronem?

Na ten moment młoda partia Macrona nie posiada ani jednego eurodeputowanego. Francuski prezydent nie chce nawiązywać współpracy z żadną z obecnie istniejących partii, dlatego właśnie próbuje wybadać, kto chciałby dołączyć do jego ogólnoeuropejskiej partii. U nas padło na Biedronia. Z informacji "Newsweeka" wynika, że ludzie francuskiego prezydenta nawiązali już kontakt z prezydentem Słupska. Jednak póki co obóz Biedronia enigmatycznie milczy w kwestii planów połączenia sił z przyszłą europejską partią Macrona. Doradca prezydenta Słupska ds. zagranicznych, Dariusz Szwed podkreśla, że zarówno Macron, jak i Biedroń, mają wspólny polityczny cel, co na pewno będzie sprzyjać rozpoczęciu ewentualnej współpracy między politykami. Aktualnie plany Roberta Biedronia przedstawiają się raczej spokojnie, być może zbiera on siły przed podbojem Europy. Póki co potwierdził jedynie informację, że znowu będzie kandydował na prezydenta Słupska. – Tak, złożyłem już taką deklarację i się z niej nie wycofuję. Zamierzam ponownie kandydować na prezydenta Słupska, mój los jest w rękach mieszkańców – zdradził Robert Biedroń.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia na planie filmowym Patryka Vegi. Postrzelono kamerzystę
  2. Nawet wyborcy PiS się wściekną! Rząd chce po cichu wprowadzić nowe prawo
  3. To ONA pokonała Ziobrę. Teraz musi się przed nią publicznie ukorzyć
  4. Widzowie będą zrozpaczeni. Z „Barw Szczęścia” znika ich ulubiona aktorka
  5. Revol ma dość! Ujawnia coś wstrząsającego
Źródło: natemat.pl   Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News