Biedroń zmiażdżył PiS jednym zdaniem. Kaczyński w dzikiej furii

Biedroń zmiażdżył PiS jednym zdaniem. Kaczyński w dzikiej furii

Robert Biedroń, prezydent Słupska, niejednokrotnie już atakował partię rządzącą. Wykorzystywał do tego różne sytuacje, tym razem jednak zdaniem wielu internautów, stanowczo przesadził. Zwolenników PiS doprowadził zaś do dzikiej furii.

Robert Biedroń jest zdeklarowanym homoseksualistą. W poprzedniej kadencji Sejmu zasiadał w jego ławach z ramienia partii Twój Ruch (wcześniej Ruch Poparcia Palikota). Otwarcie krytykuje partię rządzącą i wiele reform PiS. Tym razem odniósł się na Twitterze do dzisiejszego szokującego wydarzenia. W okolicach jednego z sądów w Rzeszowie podpalił się mężczyzna. Nie są znane jego motywy, jednak Biedroń postanowił wykorzystać ten fakt do uderzenia w PiS i reformę sądownictwa realizowana przez tę partię. - Przed sądami płonęły już znicze, teraz płoną ludzie - napisał Biedroń na Twitterze, kwitując wpis smutną emotikoną i hasztagiem "dobra zmiana".

"Posunął się Pan za daleko"

Jego wpis spotkał się z niezwykle ostrą krytyką. Nie tylko ze strony zwolenników partii rządzącej, chociaż ci nie przebierali w słowach i byli najbardziej agresywni. Jednak także osoby, które zwykle popierają Biedronia w jego działaniach, uznali ten wpis za przesadzony. Część z nich zasugerowała, że posunął się za daleko. Inni stwierdzili, że swoim wpisem prezydent Słupska dowiódł, że "po trupach" dąży do celu. "Obrzydliwe" i "ohydne", to te łagodniejsze słowa, które padły pod wpisem. Niektóre komentarze były bardzo wulgarne. fot. twitter.com/RobertBiedron Źródło: wiadomosci.dziennik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News