Białystok - prawda o mężu Natalii
Pexels.com/Kat Jayne
Sara Osiecka - 8 Marca 2019

"Zaraz po ślubie przeżyła piekło". Znajomi porwanej Natalii przerywają milczenie

Białystok w końcu może odetchnąć. Porwane w czwartek matka i córka zostały odnalezione całe i zdrowe. To jednak nie koniec tragicznej historii rodziny. Znajomi 25-latki postanowili przerwać milczenie. Na jaw wychodzą szokujące fakty z życia kobiety.

Białystok może być dumny z wzorowo przeprowadzonej akcji poszukiwawczej. Udało się uratować matkę i jej dziecko zanim doszło do tragedii, a porywacze zostali zatrzymani. Dopiero teraz, kiedy dziewczęta są bezpieczne, znajomi Natalii postanowili ujawnić zdumiewające fakty o jej małżeństwie.

Krzysztof JackowskiJackowski nagle opublikował nieznane nikomu dokumenty. Każdy powinien je zobaczyćCzytaj dalej

Znajomi porwanej Natalii zdecydowali się opowiedzieć prawdę o mężu-porywaczu

Dziennikarzom "Faktu" udało się dotrzeć do osoby z bliskiego otoczenia matki Amelki. Postać chce pozostać anonimowa. Informacje, które wyjawiła w wywiadzie, są dramatyczne.

- Natalia mówiła mi, jak się spotkałyśmy, że po ślubie mąż się nad nią znęcał. Zdecydowała się od niego wynieść do rodziców i wnieść pozew o sprawę rozwodową. Namącił jej w głowie. Mówiła, że zaciągnął ją w amoku do tego ślubu. To nie było wesele, tylko podpisanie papierów. Pisała, że wykorzystał moment, że była rozbita psychicznie po śmierci brata - opowiada.

Opowieść informatora pozwala wnioskować, że w otoczeniu rodziny i przyjaciół para wyglądała na szczęśliwą. Wszystko zmieniało się, gdy zostawali sami. Mężczyzna miał pryskać twarz Natalii gazem pieprzowym oraz grozić, ze odbierze jej Amelkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

the voice kidsSmutne informacje o gwieździe polskiego The Voice Kids. U 14-latki zdiagnozowano nieuleczalną chorobęCzytaj dalej

Białystokmógł obserwować dramat 25-latki na długo przed porwaniem. Osoba znająca parę uważa, ze to nie było udane małżeństwo, jednak nie obwinia o to Natalii.

- To naprawdę fajna i normalna dziewczyna z charakterem. Więc ona na pewno by go nie prowokowała do dziwnych sytuacji - powiedział człowiek z otoczenia kobiety.

Mężczyzna był okrutny. Chciał odebrać Natalii ukochaną córkę

Mąż Natalii planował zabrać 3-letnią Amelkę od matki i wywieść ją do Niemiec. Kobieta nie chciała mu na to pozwolić. Mężczyzna chciał uzyskać na to zgodę drogą sądową, jednak w lutym 2018 roku Sąd Rejonowy w Białymstoku oddalił wniosek ojca.

- Nadto, w oparciu o opinię biegłych psychologa i pedagoga sąd ustalił, że istnieje poważne ryzyko, iż powrót dziecka do Niemiec naraziłby je na szkodę fizyczną lub psychiczną oraz postawiłby je w sytuacji nie do zniesienia - przekazała Polskiej Agencji Prasowej Beata Wołosik, rzecznik prasowy sądu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Karolina Szostak pokazała bardzo odważne zdjęcie. Rozpaliła nim fanów do czerwoności!
  2. Anna Mucha zszokowała wszystkich swoim wyglądem. Nie można oderwać od niej oczu!
  3. Obowiązkowa wymiana prawa jazdy dotknie każdego. Musimy być przygotowani na koszty
  4. Kobieta przyznała się na spowiedzi do zdrady męża. Reakcja księdza wyrywa z butów
  5. Owsiak zmieszał z błotem TVP. Setki tysięcy Polaków usłyszały prawdę

ola kwaśniewskaNajwiększe tajemnice Oli Kwaśniewskiej. Wolałaby o tym nie mówićCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News