Bez nazwy-1
Fot. Wikipedia.org
Patryk Korzec - 20 Grudnia 2018

To koniec banku BGŻ BNP Paribas jaki znamy. Klienci mocno się zdziwią

BGŻ BNP Paribas obecnie jest jednym z największych banków funkcjonujących w naszym kraju, a na przestrzeni lat zaufały mu miliony Polaków. Teraz okazuje się, że wszystko może się zmienić i nie będzie już banku, do jakiego wszyscy zdążyliśmy się przyzwyczaić.

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał dzięki fuzji Banku Gospodarki Żywnościowej z BNP Paribas, co przyniosło zdumiewające korzyści dla zarządzających. Jak podaje serwis Bankier.pl, już w III kwartale 2017 roku jednostka znalazła się w pierwszej dziesiątce banków z największą wartością aktywów. W tej formie BGŻ BNP Paribas funkcjonuje zaledwie od 3 lat, jednak klienci jednostek sprzed fuzji wiernie podążali za swoimi bankami, przez ten czas dołączyło także wiele nowych osób i obecnie poszczycić się on może ogromnym zaufaniem społecznym i przywiązaniem Polaków. Teraz jednak oficjalnie potwierdzono, że są to jego ostatnie chwile funkcjonowania w tej formie, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

Ogromne zmiany w BGŻ BNP Paribas

Od dawna pojawiały się w mediach informacje, że BGŻ BNP Paribas ulec ma znacznej zmianie, szczegóły jednak nie były powszechnie znane. Teraz okazuje się, że wcześniejszą decyzję zgromadzenia akcjonariuszy banku potwierdził KNF i cały plan już wkrótce wprowadzony zostanie w życie. BGŻ BNP Paribas oficjalnie rezygnuje ze skrótu "BGŻ", który przypominał o Banku Gospodarki Żywnościowej, z której m.in. jednostka powstała. Decyzja została już przegłosowana i zatwierdzona przez zarząd, pozostało jeszcze tylko zarejestrowanie nowej nazwy w KRS i będzie to koniec BGŻ BNP Paribas, jaki znamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Lech WałęsaZnani Polacy, którzy przyznali się do współpracy z SB [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Zmiana Raiffiesen Polbank

Okazuje się jednak, że to nie jedyna zmiana, którą już wkrótce zostaną wprowadzone. Bank potwierdził również zbliżającą się transformację wszystkich należących do niego placówek - nie tylko tych funkcjonujących pod logotypem BGŻ BNP Paribas. Najbardziej znacząca i widoczna może być przemiana Raiffiesen Polbank, które przejęte zostało zaledwie miesiąc temu. Zgodnie z przypuszczeniami specjalistów wszystkie zmiany prowadzane mają być od wiosny przyszłego roku, dokładne daty jednak wciąż nie zostały podane do informacji publicznej. Z pewnością na początku będą też zaskakiwać klientów, którzy przyzwyczaili się do dotychczasowego wyglądu swoich jednostek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pawłowicz oszukała wszystkich! Właśnie ujawniono jej plan, padniecie z wrażenia
  2. Mateusz Morawiecki zniszczył mu życie?! Mężczyzna popełnił samobójstwo
  3. Papież Franciszek podjął drastyczne decyzje. Katolikom odebrało mowę
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News