Z ogromnym oburzeniem internautów spotkała się informacja o fusze jaką otrzymał młodziutki doradca ministra Kowalczyka. W sieci zawrzało.

Po tym, gdy ucichło zamieszanie z Bartłomiejem Misiewiczem, internauci zaczęli atakować kolejnego młodego działacza politycznego, który robi zawrotną karierę w strukturach rządowych.

Przykleił się do ministra

ZOBACZ TAKŻE: Internet pęka ze śmiechu po zdjęciu Misiewicza z Tygrysicą (ZOBACZ)

Mowa o Przemysławie Bednarskim. 23-latek podąża za ministrem Henrykiem Kowalczykiem i dobrze na tym wychodzi.

Teraz wyżej wspomniany członek rządu powierzył młodzieńcowi stanowisko szefa w swoim gabinecie politycznym. Młodzian będzie zarabiał 7 880zł brutto!

Zawrotna kariera

Bednarski ekspresowo robi karierę. Jeszcze przed wyborami parał się zajęciami dorywczymi, między innymi w charakterze doradcy zawodowego. Gdy PiS zdobył władzę znalazł się w resorcie skarbu, któremu szefował wspomniany Henryk Kowalczyk. Następnie piastował funkcję doradcy tego ministra w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

ZOBACZ TAKŻE: Misiewicz znów przyłapany w klubie. Robi sobie zdjęcia i podrywa dziewczyny (zdjęcia)

Obaj panowie wywodzą się z pobliża Półtuska. W styczniu Henryk Kowalczyk objął po zdymisjonowanym Janie Szyszko zwierzchnictwo nad resortem środowiska.

Burza w internecie

Kariera Bednarskiego kłuje w oczy internautów: Swój swego ciągnie do koryta, Następny Misiewicz jak im nie wstyd? No, ale przy korycie kto pierwszy tym lepszy, dojna zmiana w natarciu, Misiewicz, Janniger teraz Bednarski! Ilu takich misiewiczów jeszcze PiSzancjum przytula, pieści? – Pojawiają się głosy oburzenia w sieci.

Pan Tymon Radzik w piśmie skierowanym do Redakcji w dniu 23 sierpnia 2018 r. wyjaśnił, iż w związku z pełnioną przez niego funkcją doradcy Ministra Cyfryzacji nigdy nie pobierał żadnego wynagrodzenia, zaś współpraca odbywała się w ramach wolontariatu.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Zakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]

Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]