Serena Williams błaga o pomoc. Jej nowo narodzonej córce...

Serena Williams błaga o pomoc. Jej nowo narodzonej córce...

Bezradna gwiazda błaga o pomoc. Nie radzi sobie ze swoją nowo narodzoną córką. Stanęła w obliczu niezwykle trudnej sytuacji, w której musiała prosić o ratunek inne kobiety.

Świeżo upieczeni rodzice często chętnie zasięgają rad innych osób w kwestii wychowania swoich dzieci. Nie dziwne, nikt przecież nie jest przygotowany na wszystkie niespodzianki, które się z tym wiążą. ZOBACZ TAKŻE: Mama uznała, że w pokoju dziecka jest coś podejrzanie cicho. Poszła więc sprawdzić i zobaczyła to(VIDEO)

Bezradna gwiazda błaga o pomoc

Tym razem to słynna tenisistka, Serena Williams pokazała swoje zupełnie inne oblicze. Znana z odwagi i siły stała się kompletnie bezradna. A to wszystko przez to, że jej mała córeczka zaczęła ząbkować. ZOBACZ TAKŻE: Dziecko czekało 25 lat żeby się urodzić! Pierwszy taki przypadek w historii - Biedna Alexis Olympia tak bardzo płakała (ona nigdy nie płacze), że musiałam ją trzymać na rękach, dopóki nie zasnęła. Próbowałam bursztynowych koralików, zimnych ręczników, ssania palca mamy, preparatów homeopatycznych, ale nic nie działa - wyznała tenisistka na swoim Instagramie. Na jej prośbę odpowiedziało kilka tysięcy innych mam. Wszystkie to rozumieją, a każda postanowiła podzielić się inną radą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News