Bezpardonowy ATAK gwiazdora na Kubicę. "Szanuje to co robi, ale..."

Bezpardonowy ATAK gwiazdora na Kubicę. "Szanuje to co robi, ale..." Źródło: fot. wikimedia.org

Robert Kubica nie rezygnuje z marzenia o powrocie do Formuły 1. Mimo wypadku, który poważnie uszkodził jego prawą rękę, polski kierowca nie ustaje w staraniach, by ponownie zasiąść w bolidzie F1. Jego walka z niedomagającym ciałem dla wielu osób jest inspirująca, jednak są również tacy, którzy nie są zachwyceni planami Kubicy. 

Według medialnych doniesień pierwszy i jak dotąd jedyny Polak w Formule 1 ma spore szanse na powrót do elitarnego grona jej kierowców. Jazdy testowe Kubicy, które odbyły się w minionych tygodniach wypadły pomyślnie, a zainteresowany usługami byłego kierowcy BMW Sauber i Renault ma być team Williams.

Massa obawia się Kubicy?

Dobre występy Kubicy mają nie być jedynym powodem, dla którego szefowie Williamsa są nim zainteresowani. Jak głoszą branżowe plotki, ekipa zarządzająca teamem ma dość współpracy z Felipe Massą, a do drugiego kierowcy (Kanadyjczyka Lance'a Strolla) chcieliby dołączyć albo rezerwowego obecnie Paula di Restę, albo właśnie polskiego kierowcę. Pochodzący z Brazylii Massa najwyraźniej zdaje sobie sprawę ze swojego położenia, gdyż w bezpardonowy sposób zaatakował Roberta Kubicę. Kierowca powątpiewa czy Kubica poradzi sobie na torze. - Nie mam pojęcia, jak on jeździ, to po pierwsze. Szczerze mówiąc – nie potrafię robić tego co on, prowadząc jedną ręką. Trudno mi uwierzyć, że nie będzie cierpiał podczas niektórych wyścigów w bolidzie, który jest bardziej wymagający fizycznie. Naprawdę szanuję, to co robi i trzeba przyznać, że jest w tym niesamowity. Nie wierzę jednak, że nie będzie miał problemów - twierdzi Massa. Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News