Bezlitosne żarty z rządu PiS i Kaczyńskiego w TVP? Już niebawem (video)

Bezlitosne żarty z rządu PiS i Kaczyńskiego w TVP? Już niebawem (video) Źródło: fot. flickr

W ostatnich dwóch tygodniach prawdziwe rekordy popularności bije stworzony przez Kabaret Moralnego Niepokoju serial "Ucho prezesa". Pozytywne recenzje wystawiają mu już nie tylko przeciwnicy obozu rządzącego i jego zwolennicy, ale także sam prezes. Teraz serialem zainteresowała się Telewizja Polska. 

Serial "Ucho prezesa" przedstawia rząd Prawa i Sprawiedliwości po wygranych wyborach parlamentarnych w krzywym zwierciadle. Twórcy - Kabaret Moralnego Niepokoju - pokazują w nim wszystkie wady i oskarżenia płynące pod adresem PiS w humorystyczny sposób.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że pierwsze odcinki serialu komediowego obejrzał nawet sam prezes Jarosław Kaczyński. Żarty z PiS i z niego samego miały mu się wyjątkowo spodobać.

Teraz okazuje się, że serialem zainteresowała się Telewizja Polska, która chce wyemitować go na swojej antenie. Aktualnie mają być prowadzone rozmowy z producentami serialu, jednak żadna ze stron na razie nie zdradza szczegółów.

Sam Robert Górski wcielający się w rolę prezesa Kaczyńskiego zdradził w rozmowie z mediami, że TVP rzeczywiście zwróciła się do niego dając mu wyraźny sygnał, iż jest zainteresowana emisją serialu na swojej antenie.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem satyryczny serial o rządzie PiS pojawi się na antenie Telewizji Polskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=meBI0dmQRws
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News