W ostatnich dwóch tygodniach prawdziwe rekordy popularności bije stworzony przez Kabaret Moralnego Niepokoju serial „Ucho prezesa”. Pozytywne recenzje wystawiają mu już nie tylko przeciwnicy obozu rządzącego i jego zwolennicy, ale także sam prezes. Teraz serialem zainteresowała się Telewizja Polska. 

Serial „Ucho prezesa” przedstawia rząd Prawa i Sprawiedliwości po wygranych wyborach parlamentarnych w krzywym zwierciadle. Twórcy – Kabaret Moralnego Niepokoju – pokazują w nim wszystkie wady i oskarżenia płynące pod adresem PiS w humorystyczny sposób.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że pierwsze odcinki serialu komediowego obejrzał nawet sam prezes Jarosław Kaczyński. Żarty z PiS i z niego samego miały mu się wyjątkowo spodobać.

Teraz okazuje się, że serialem zainteresowała się Telewizja Polska, która chce wyemitować go na swojej antenie. Aktualnie mają być prowadzone rozmowy z producentami serialu, jednak żadna ze stron na razie nie zdradza szczegółów.

Sam Robert Górski wcielający się w rolę prezesa Kaczyńskiego zdradził w rozmowie z mediami, że TVP rzeczywiście zwróciła się do niego dając mu wyraźny sygnał, iż jest zainteresowana emisją serialu na swojej antenie.

Wszystko wskazuje na to, że niebawem satyryczny serial o rządzie PiS pojawi się na antenie Telewizji Polskiej.

https://www.youtube.com/watch?v=meBI0dmQRws

...

Zobacz również