Bezdomny pies adoptowany przez Saletę
facebook.com Adopcje Buldożków
Weronika Wasiak - 5 Lipca 2020

Saleta adoptował niepełnosprawnego psa. Brawo Panie Przemysławie

Bezdomny pies adoptowany przez Przemysława Saletę. Czegoś takiego fani zupełnie się nie spodziewali, wspaniała postawa. Internauci przesyłają ciepłe słowa.

Bezdomny pies właśnie zyskał nowy dom i to nie byle jaki. Przemysław Saleta postanowił obdarzyć biednego psiaka miłością i przygarnąć go pod swój dach. Niesamowita informacja została przekazana za pośrednictwem facebookowego profilu Adopcje Buldożków.

- Dziś jest dzień dobrych wiadomości. Pamiętacie naszego trzyłapka, któremu pilnie trzeba było amputować łapę wraz z barkiem? Mały ma nowe imię - Franek i nowy, świetny dom u Przemka Salety. Cieszymy się bardzo. Franek ma kolegę, dużo spacerów, jest szczęśliwy i świetnie radzi sobie bez łapy. Przemek był zdecydowany na adopcję od pierwszego dnia, bez problemu wypełnił wszystkie dokumenty, poddał się "przesłuchaniom" i wizytom, jesteśmy w ciągłym kontakcie i naprawdę wiemy, że Franek lepiej trafić nie mógł - czytamy we wpisie. 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News