UWAGA! Ogłaszamy, że pan Marek Brzeziński nie jest politykiem PO. Informacje podane przez media źródłowe, zostały zdementowane przez Platformę Obywatelską. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd za innymi mediami.  

Do takiego zachowania nie posunęła się jeszcze żadna osoba publiczna w Polsce. Jeden z radnych rozsmarował swojemu przeciwnikowi na twarzy… pizzę.

Sytuacja miała miejsce w czasie protestu pod Sądem Rejonowym w Gryfinie. Grupa osób wraz z lokalnymi politykami manifestowała swój sprzeciw wobec reform sądownictwa wprowadzanym przez Prawo i Sprawiedliwość.

Inny pogląd na ten temat miał mężczyzna, który akurat przechodził obok sądu z pizzą. Wszedł wśród protestujących, krytykując ich postulaty.

Haseł przez niego wygłaszanych nie zniósł Marek Brzeziński, lokalny polityk. Nie namyślając się długo, wyrwał mężczyźnie pizzę z rąk, a następnie rozsmarował na jego twarzy. Obaj uczestnicy zdarzenia zostali wyprowadzeni z tłumu przez policję.

Ofiara tego zajścia, pan Michał Słyż odpowiedział na naszą ofertę pomocy prawnej w walce o odzyskanie publicznie mu odebranej czci i godności. W środę o godz. 15:00 będzie w naszym biurze przy ul. Koński Kierat 16/2 w Szczecinie i opowie jak ta sytuacja wyglądała z jego perspektywy – poinformował Krzysztof Rudzki, rzecznik prasowy Kukiz’15 Okręgu Wyborczego nr 41.

 

 

źródło: se.pl

Zobacz również

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w&t=31s