Polska muzyka nie będzie taka sama. Nie żyje wybitny człowiek

Polska muzyka nie będzie taka sama. Nie żyje wybitny człowiek

Środowisko i fani polskiego pop-rocka pogrążeni w żałobie. Nie żyje ceniony i mocno zasłużony dla tego gatunku muzycznego człowiek.

Mężczyzna miał 66 lat. Zmarł 21 marca w poznańskim szpitalu. Reprezentanci pop-rocka wiele mu zawdzięczają.

Nie żyje Piotr Niewiarowski

Mowa o menedżerze Piotrze Niewiarowskim, który przez 10 lat miał pod swoją opieką zespół Lombard. Mężczyzna kierował też karierą Małgorzaty Ostrowskiej. - Dziś po krótkiej i burzliwej chorobie zmarł mój wieloletni przyjaciel i manager Piotr Niewiarowski. Piotrze, ty wiesz... na zawsze w pamięci - oświadczyła na Facebooku Małgorzata Ostrowska.

Muzycy wspominają cenionego menedżera

Bólem, który odczuwa z powodu odejścia Niewiarowskiego postanowił podzielić się również muzyk Grzegorz Kupczyk. - Brak mi słów. Dopiero co się dowiedziałem, że jest w szpitalu a już dwie godziny później ta straszna informacja. Legenda polskiej branży rozrywkowej. Przyjaciel, któremu tak wiele, tak wielu z nas zawdzięcza - stwierdził na Facebooku. Lombard to zespół pop-rockowy założony w 1981 roku w Poznaniu. Zasłynął z takich hitów jak "Przeżyj to sam", czy "Szklana pogoda" Liderem grupy jest Grzegorz Stróżniak. Z działalnością sceniczną zespołu związane byli lub są również takie postaci jak: Wanda Kwietniewska, Małgorzata Ostrowska, Marta Cugier, Daniel Patalas, Michał Kwapisz oraz Mirosław Kamiński. Proponowane linki:
  1. Andrzej Duda kompletnie rozbity. Nie żyje znany i ceniony polski polityk.
  2. Gwiazdor kultowego serialu TVP nie żyje. Tragiczny koniec
  3. Nie żyje 20-letnia gwiazda. Zabiła go tajemnicza choroba
Źródło: interia.pl, wikipedia.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News