Bez majtek, bez staników, bez niczego. Taki strój obowiązuje w TEJ knajpie

Bez majtek, bez staników, bez niczego. Taki strój obowiązuje w TEJ knajpie

Ta restauracja jest dowodem na to, że każdy znajdzie swój wymarzony lokal, w którym będzie czuł się doskonale. Właśnie powstała knajpa dla miłośników nagości. Wstęp mają tylko ci, którzy rozbiorą się do... rosołu.

W stolicy Francji otwarto restaurację przeznaczoną wyłącznie dla nagich gości. Wewnątrz wszystko odbywa się tak, jak w tradycyjnej restauracji. Kelnerzy przyjmują zamówienia, goście cieszą się dobrym jadłem. Różnica polega na tym, że już w szatni każdy odwiedzający musi pozbyć się całego okrycia, by móc skorzystać z oferty. Powstanie O'naturel (tak nazywa się restauracja) jest odpowiedzią na rosnącą liczbę naturystów nad Sekwaną. W całym kraju jest ich już około 2,6 miliona.

Kameralne wnętrze

Restauracja mieści do 40 gości. By uniknąć oskarżeń o demoralizację, brak w niej okien. Posiłek kosztuje przeciętnie 30 euro. Uroczyste otwarcie lokalu miało miejsce w piątek 3 października. W jego utworzenie zaangażowali się także miejscowi naturyści z Paryskiego Stowarzyszenia Naturystów i to dla nich zarezerwowane było inauguracyjne przyjęcie. - Wspierali nas od początku, więc zaserwowaliśmy im nasz pierwszy podwieczorek - tłumaczą prowadzący O'naturel. źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News