Paraliż w centrum Warszawy! Ludzie dostali szału

Paraliż w centrum Warszawy! Ludzie dostali szału Źródło: fot. pixabay.com

Koncert Beyonce w Warszawie jest ogromnym wydarzeniem, na które przybyły tysiące fanów piosenkarki. Wiąże się ono z dużymi utrudnieniami dla mieszkańców stolicy, którzy jeszcze kilka godzin przed koncertem musieli stać w gigantycznych korkach.

Poruszanie się samochodem po Warszawie nigdy nie należało do łatwych. Korki w godzinach szczytu i nie tylko są na porządku dziennym i wiążą się z godzinami spędzonymi w samochodzie. Częste wydarzenia mające miejsce w Warszawie nie ułatwiają tego, a wręcz przeciwnie powodują coraz większe korki. Rzadko jednak dzieje się coś takiego jak dzisiaj.

Koncert Beyonce w Warszawie sparaliżował centrum

Na dzisiejszy koncert przybyły tysiące ludzi z całej Polski i nie tylko powodując rekordowe korki na kilka godzin przed całym wydarzeniem. Większość ulic w centrum Warszawy była praktycznie nieprzejezdna. W okolicach samego Stadionu Narodowego, gdzie odbywa się występ piosenkarki, już o godzinie 17 nie było mowy o sprawnym ruchu. Mieszkańcy Warszawy są wściekli, ponieważ na co dzień muszą się borykać z korkami, które na weekendzie znacząco maleją. Teraz jednak jest gorzej niż zazwyczaj, ba niż przy wielu innych imprezach, których w tym mieście nie brakuje. Nie da się ukryć, że jest to bardzo kłopotliwa sytuacja dla osób, które mieszkają w okolicy oraz dla tych, którzy wracają w tych godzinach z pracy. Trzeba również pamiętać, że taka sytuacja nie jest jednorazowa, ponieważ wszystkie te osoby, które przyjechały na koncert Beyounce w Warszawie muszą jeszcze jakoś to miasto opuścić. Zdecydowanie po występie piosenkarki możemy oczekiwać kolejnych utrudnień pomimo późnej pory.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zenek Martyniuk kończy z zabawą. Przełom w życiu muzyka
  2. Koleżanka udostępniła zdjęcie córki Gessler w bieliźnie! Co na to mama?
  3. Trzęsienie ziemi w obozie władzy. „Nieusuwalny” człowiek znika
źródło: natemat.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News