Takiego zezwierzęcenia w sieci nie było już dawno. Trójka przyjaciół postanowiła się zabawić kosztem niewinnej kobiety. Żeby tego było mało, migranci z Bliskiego Wschodu transmitowali gwałt na Szwedce za pośrednictwem Facebooka. Transmisja zebrać miała kilkudziesięciu widzów.

Tragedia Szwedki rozegrała się w noc z soboty na niedzielę. Niczego nieświadoma kobieta przebywała w swoim domu w Uppsali, kiedy nagle do środka wdarło się trzech uzbrojonych mężczyzn. Ofiara od razu rozpoznała w nich imigrantów z Bliskiego Wschodu. Mężczyźni bez ceregieli zabrali się do tego, po co przyszli.

Choć może to brzmieć wręcz nieprawdopodobnie, napastnicy postanowili całe zajście uwiecznić. Gwałciciele za pośrednictwem Facebooka zaczęli transmitować zdarzenie. Nagranie obrazowało jak kobieta zostaje rozebrana przez zdarcie z niej ubrań. Następnie każdy ze zwyrodnialców kładł się na niej w wiadomym celu.

Krzyki ofiary mieszały się ze śmiechem gwałcicieli. Transmisja trwała trzy godziny i w momencie „szczytowej popularności” zebrała kilkudziesięciu widzów. Napastnicy udostępnili ją jednak tylko na zamkniętej grupie.

Gehenna niewinnej Szwedki trwałaby zapewne jeszcze dłużej, gdyby nie trzeźwa ocena sytuacji przez 21-letnią Josefine Lundgren. Ta była jedną z osób, które widziały transmisję z gwałtu. Kobieta postanowiła zawiadomić o całej akcji policję.

 – Na początku myślałam, że to źle zaaranżowany żart. Pierwszą rzeczą jaką myślisz to „Jak można coś takiego zrobić dziewczynie? Jak można z tym żyć?” To jest totalnie chore – mówi Lundgren.

Kiedy gwałciciele myśleli, że „zabawa trwa w najlepsze” nagle na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji. Ukrócili zbrodniczą działalność imigrantów, a transmisja została przerwana. Już wiadomo, że 3 agresorów trafiło do aresztu, a ofiara gwałtu leży w szpitalu. Kobieta cały czas dochodzi do siebie po tym, co stało się w jej domu.

Policja zajmuje się teraz ustalaniem dlaczego trzech mężczyzn dopuściło się gwałtu na Szwedce. Jak na razie nieznane są ich motywy, a także to, dlaczego zgwałcili akurat tę kobietę.

źródło: facebook.com
źródło: facebook.com
źródło: facebook.com

pt

Zobacz również