Straszliwa bestia wymknęła się spod kontroli i nie ma możliwości, by ją zatrzymać. Zebrała już pierwsze żniwo i to krwawe. Internauci są przerażeni.

Od około dziewięciu lat straszliwa bestia o interesującym pochodzeniu, podbija internet. Mowa o popularnym Slendermanie, który jest bohaterem internetowych horrorów. Wysoka, niepokojąca postać stworzona w 2009 na roku na potrzeby strony dla osób lubiących grozę, przejęła sieć i rozprzestrzeniła się w niepokojącym tempie. Legenda Slednermana jest tak rozbudowana, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że został wymyślony mniej niż dekadę temu.

ZOBACZ TAKŻE: Warszawa: Przerażające odkrycie w sklepie. „Prawdziwy potwór”

Pierwsze ofiary

Najgorsze jest to, że nie brakuje osób, które wierzą w prawdziwość opowieści o wysokim, mordującym ludzi potworze bez twarzy. Wiara w takie stworzenie jest u niektórych tak wielka, że decydują się zabijać w jego imieniu. Tak było w przypadku 12-letniej Payton Leutner, które rówieśniczki, zadając jej kilkanaście ciosów nożem, pragnęły złożyć ją w ofierze Slendemanowi.

Na całe szczęście leśną drogą, przy której leżała ranna dziewczyna, przejeżdżał mężczyzna. Ten, gdy zauważył leżącą bez ruchu Payton pomógł jej i zadzwonił po karetkę. Dziewczynkę uratowano dosłownie w ostatniej chwili. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, nie mają wątpliwości, że to dopiero początek makabrycznego polowania, które zamierzają urządzić kultyści internetowego potwora.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejnym prezydentem Polski będzie… POTWÓR

źródło: interia.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera


Co stanie się z nami po śmierci? 10 niesamowitych teorii

...

Zobacz również