Besos co to jest? Wiele osób zadaje sobie pytanie, co to słowo w ogóle oznacza, z jakiego powodu stało się tak popularne i dlaczego tak często spotykamy je w mediach. Za wszystkim stoi Magda Gessler znana z programu „Kuchenne rewolucje”.

Besos co to jest? To słówko, które często pojawia się w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. Przeglądając Facebooka czy Instagrama możemy zauważyć ludzi, którzy kończą posta właśnie tym słówkiem albo wstawiają podobnego hasztaga. Nie bez przyczyny „besos” stało się tak popularne. Za wszystkim stoi Magda Gessler.

Besos co to jest? Besos slang

Czym w ogóle jest Besos? Jak wielu z was się domyśla, to słowo nie pochodzi z języka polskiego. Ma typowo południowe zabarwienie, a doszukiwać się go możemy w języku hiszpańskim. Jest to tam popularne słówko, które oznacza to samo, co angielskie „kisses”, czyli całusy. Jest bardzo popularne nie tylko w rodzimej Hiszpanii, ale również w innych krajach, a szczególnie w Polsce. Możemy często je spotkać w internetowym slangu.

Besos Gessler

Besos przeniosło się do nowomowy i slangu za pośrednictwem Internetu. Spopularyzowała je najbardziej znana restauratorka i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler. Ta często udziela się w mediach społecznościowych, wstawiając zdjęcia i pozdrawiając fanów. Najczęściej swoje wypowiedzi kończy już popularnym słówkiem „besos”. Można rzec, że to ona stoi za tym, że hiszpańskie „buziaki” są tak popularne w Polsce.

Besos sklep, besos wędliny, besos parówki

W 2016 roku popularne stały się wędliny, które reklamowała Magda Gessler właśnie pod marką „Besos”. W asortymencie miały się znaleźć różne mięsa, a największą sympatię zaskarbiły sobie „parówki randkowe” z lubczykiem reklamowane przez restauratorkę. Mięso z miejsca stało się hitem w sieci. Niestety, długo miejsca nie zagrzało na rynku, gdyż nie trafiły do szerokiej sprzedaży, a tylko do sklepów sieci „Piotr i Paweł”. Wkrótce jednak i stamtąd zniknęły.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

Restauratorka długo zapewniała, że jej parówki powrócą. Niestety, od ponad roku nie można ich nawet zamówić. Internetowy szał na mięso spod marki „Besos” tak szybko się skończył, jak i zaczął. Pozostał po nich tylko ślad w internecie.

Besos memy

Besos co to jest? To nie tylko słówko popularne w sieci, ale również memy. Po tym, jak Magda Gessler zaczęła na szeroką skalę używać tego słowa, stało się ono również popularne na internetowych śmiesznych obrazkach. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takiego hitu i zrobili masę memów na ten temat. Zobaczcie kilka z nich, a może poprawi wam się dziś humor. Besos!

besos co to

besos co to

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewyobrażalne! Miażdżący horoskop dzienny, jeden ze znaków zostanie dzisiaj prawdziwym maczo
  2. Syn jednego z najsłynniejszych dziennikarzy TVP jest gejem. Gwiazdor nie mógł się z tym pogodzić
  3. Hanna Lis przyznała się do strasznej choroby. Prawdziwy koszmar
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać

Rolnik szuka żony. MEMY, których widzowie nie zapomną