WSTYD i HAŃBA! Zdjęcie roku z posłanką PiS, przejdzie do historii
Wiadomości Pikio - 11 Maja 2018

WSTYD i HAŃBA! Zdjęcie roku z posłanką PiS, przejdzie do historii

Posłanka Bernadeta Krynicka po raz kolejny znalazła się na ustach całej Polski. Co ciekawe, sprawa znów ma związek z sejmowym protestem rodziców osób niepełnosprawnych. Po sieci krąży bowiem zdjęcie polityk, które internauci nazwali już "haniebnym symbolem".

Krynicka nie należała do grona najbardziej popularnych oraz rozpoznawalnych posłanek Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko zmieniło się jednak wtedy, gdy parlamentarzystka stwierdziła, iż "znalazłaby paragraf" na rodziców niepełnosprawnych, którzy "przetrzymują" swe dzieci w budynku Sejmu.

Bernadeta Krynicka w ogniu krytyki

Na polityk wylała się wtedy ogromna fala krytyki. Uczestnicząca w proteście Iwona Hartwich uznała tę wypowiedź za "haniebną dla tego rządu". Co ciekawe, Krynicka nie zamierza wcale załagodzić kryzysowej dla siebie sytuacji. Po sieci krąży bowiem zdjęcie, na którym widać, jak z niezadowoloną miną idzie sejmowym korytarzem, uciekając niejako przed protestującymi.

Zadziwiająca fotografia

- PiS, które mówiło, że walczy o ludzką godność, tak naprawdę pogardza ludźmi, również tymi, którzy o swoje godne życie walczą (...) Widać jak nisko upadło, jeśli chodzi o traktowanie ludzi. Widać butę, arogancję, lekceważenie społeczeństwa - powiedziała na ten temat w rozmowie z WP szefowa Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer. Czy wy także zgadzacie z jej opinią i krytycznymi słowami internautów, nazywających fotografię "zdjęciem roku"?Bernadeta Krynicka Fot. TwitterChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Burza w PiS. Posłowie chcą wyrzucić wiceszefa partii
  2. Nocne głosowanie Sejmu! Przyjęto znienawidzoną ustawę
  3. JKM wstawił zdjęcie. Napisał o wymiarach swojego członka
ZAMIANA
Kaczynski_JaroslawDlaczego Jarosław Kaczyński się nie ożenił? 9 pilnie strzeżonych sekretów prezesa PiSCzytaj dalej
jarosław_kaczyńskiAle WSTYD! Największe wpadki słowne Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News