Bernadeta-krynicka-yt
fot. youtube.com/Zenon Nowak MP
Jan Odyniec - 10 Maja 2018

Wyborcy zlinczowali posłankę PiS. "Już się nie podniesie"

Głośno zrobiło się o niej w ostatnich dniach, kiedy stwierdziła, że "na rodziców przetrzymujących niepełnosprawne dzieci w Sejmie znalazłby się paragraf". Kim jest Bernadeta Krynicka, która tak ostro atakuje protestujących w Sejmie rodziców osób niepełnosprawnych?

Bernadeta Krynicka zasłynęła ostatnio niezwykle mocną wypowiedzią dotyczącą niepełnosprawnych i ich rodziców protestujących w Sejmie. Co ciekawe - sama ma dziecko niepełnosprawne, powinna więc odznaczać się elementarną empatią. Protestujący chcieli z nią rozmawiać właśnie z tego względu, że jest "jedną z nich". Okazuje się jednak, że jej zdaniem rodzice osób niepełnosprawnych nie są dla niej partnerami do rozmowy.

Bernadeta Krynicka krytykowana nawet przez swoich

Zanim została posłanką, była radną i przewodniczącą rady miejskiej w Łomży. Nadal ma tam wielu przyjaciół, którzy pamiętają jej rządy. Mieszkańcy wspominają ją jako osobę, która dla miasta robiła wiele. Dla siebie jednak - znacznie więcej. A szczególnie ostatnie zachowania, ale także cała powierzchowność polityk jest dla nich niezwykle przykra. - Ona nie pierwszy raz tak się wypowiadała. Już parę razy było kilka napastliwych incydentów, wyrażających agresję. Jej zachowanie jest tutaj bezwzględnie nieakceptowalne. Niby jest naszą reprezentantką, ale ludzie się z nią tutaj nie identyfikują - mówią mieszkańcy miasta. Bernadeta Krynicka krytycznie oceniana jest nawet przez własnych pobratymców z partii. Mało kto chce o niej rozmawiać, a jeśli już ktoś się zdecyduje - niechętnie jej broni. - Nie można powiedzieć, że jest złym posłem. Może jej wypowiedzi publiczne są nieprzemyślane. Ona ma taki charakter, że szybciej powie, niż pomyśli - mówi radna PiS, która jednak podkreśla, że sama by się pod wypowiedzią posłanki nie podpisała.

Mieszkańcy linczują ją w Internecie

Z powodu tej ostatniej, przytoczonej wypowiedzi posłanki z Łomży na Facebooku powstała strona - "Łomża przeprasza za Bernadetę Krynicką". Obecnie zebrała już ponad 200 polubień. Na stronie zrzeszeni są mieszkańcy miasta, którzy przypominają różne działania parlamentarzystki od czasu, kiedy jest w Sejmie. - Łomża wstydzi się za tę kobietę. W moich kręgach pani Krynicka nie jest dobrze postrzegana. Natomiast ona ma pewnego rodzaju poparcie strony katolickiej, konserwatywnej - mówi jeden z mieszkańców. Internauci śmieją się z niej w głos i komentują, że po takim linczu, jaki jest robiony na nowo powstałej stronie - posłanka już się nie podniesie. Raczej nie będzie mogła liczyć na reelekcję w przyszłej kadencji Sejmu.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Posłanka PiS chce MINIMUM 2 lat więzienia dla protestujących rodziców niepełnosprawnych
  2. Z ostatniej chwili: Niepełnosprawni opuszczają Sejm
  3. Oszalała?! Rafalska gnoi publicznie niepełnosprawnych w Sejmie
ZAMIANA
Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...Jeśli nie żyłeś w PRL-u, na pewno nie pamiętasz, CO TO...Czytaj dalej
jkmJak wielki majątek ma Korwin-Mikke? Szok! Najbogatsi polscy europosłowie [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News