Okropna zbrodnia w Niemczech. Patrycja F. zamordowana, osierociła dzieci

Okropna zbrodnia w Niemczech. Patrycja F. zamordowana, osierociła dzieci

Zarówno polska, jak i niemiecka opinia publiczna pogrążyły się w smutku i żałobie. W Berlinie doszło bowiem do szokującej zbrodni. Zginęła Patrycja F., 32-letnia Polka, którą zamordował własny mąż.

Ofiara była związana z Ahmedem T. od 11 lat. W tym czasie mężczyzna miał często używać przemocy wobec partnerki, która chciała się z nim ponoć rozwieść. Podejrzewał najpewniej, że kobieta go zdradza.

Berlin: wstrząsająca zbrodnia

Kilka godzin przed tragedią w mieszkaniu pary pojawiła się policja. Wezwali ją sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki i bali się o bezpieczeństwo F. Agresywny Ahmed T. nie został jednak aresztowany. Zapowiedział za to, że zemści się na żonie. Kilka godzin później na telefon alarmowy zadzwoniło najstarsze spośród czwórki dzieci Polki. T. rzucił się bowiem na nią z nożem i zasztyletował, zadając kilkanaście ciosów. Kobiety nie dało się już uratować.

Przyszłość brutalnego oprawcy

Odpowiedzialny za zbrodnię mężczyzna został aresztowany. W więzieniu spędzić może nawet resztę życia. Dzieci F. trafiły za to pod opiekę instytucji państwowych, które zadbają o ich przyszłość i udzielą wsparcia psychologicznego. - Ahmed t. był agresywny. Wielokrotnie przez niego dochodziło do awantur. Bił Patrycję F. Słyszałem, jak groził jej, że "wytnie jej mózg". Był o nią chorobliwie zazdrosny. Podobno chciała się z nim rozwieść. Może dlatego ją zabił? Uważam, że gdyby policja zajęła się nim wcześniej, sąsiadka nadal by żyła - powiedział o sprawie jeden z sąsiadów Polki w rozmowie z niemieckimi mediami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstyd! Polscy emeryci żyją w biedzie, a posłowie dają sobie astronomiczne odprawy
  2. „Zakaz aborcji jest antychrześcijański”. Polski duchowny uderza w biskupów
  3. Koszmar Kuszyńskiej powrócił. Życie piosenkarki zostało zniszczone
  4. „Wszędzie szkło, smród moczu i piwa” po pierwszej nocy legalnego picia w Warszawie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News