Coraz gorzej dzieje się na zachodzie Europy. Takiego zagrożenia wojną jak obecnie nie było już wiele lat. Nie znamy dnia, ani godziny. Belgia już teraz chce szybkiej pomocy.

Liberalna Belgia, gdzie mieści się siedziba Unii Europejskiej, chce pomocy, gdyż nie radzi sobie w walce z bojownikami islamskimi. Obcy kulturowo imigranci mają coraz większe wpływy i zauważa to nawet państwowa policja.

 – Przegrywamy bitwę o ulice! – ostrzega błagalnym tonem belgijski funkcjonariusz na łamach „Voice od Europe”Coraz więcej zamieszek ma miejsce w Brukseli. Rozszerzają się one w zastraszającym tempie.

– Jesteśmy w stanie nieustannej walki z prokuraturą i sądami opanowanymi przez młodych lewackich urzędników. Oni uważają nas za rasistów, jeśli tylko zatrzymujemy imigrantów – zdradza szokujące fakty policjant.
Jego zdaniem sądy i prokuratura coraz częściej wypuszczają na wolność zadymiarzy, którzy są agresywni i nie stosują się do żadnych norm społecznych. Policjant skarży się także, że organy ścigana kompletnie nie interesują się tym, co się dzieje na ulicach belgijskich miast.

Sądy wypuszczają zadymiarzy, ludzie w strachu

– W tej sytuacji szefowie oddziałów policyjnych boją się podejmować jakiekolwiek zdecydowane działania. Powinni być przygotowani do kierowania operacjami ulicznymi, ale kiedy dochodzi do starć, biegną ze strachu zmieniać bieliznę – zdradza dalej funkcjonariusz.

ZOBACZ TAKŻE: Islamiści mają nowy sposób na pokonanie Europy.Zamachy…

Zachodni przywódcy nabierają wody w usta w sprawie zajść w Belgii. Zwykli ludzie jednak chcą czuć się bezpiecznie. Wielu z nich uznaje działania polityków wobec imigrantów za opieszałe. Belgowie boją się i proszą o wsparcie także Polaków. Co ważne, teraz ludzie coraz głośniej mówią o tym, co myślą. Poprawność polityczna nie jest już w cenie. Zdecydowanie mówią o tym sondy uliczne.

Środowiska narodowe z wielu europejskich państw komentują sytuację, jaka ma miejsce w Belgii. Są gotowi pomóc i wysłać swoich ludzi na pomoc, pod warunkiem jednak, że liberalne państwa zmienią swoją politykę wobec migrantów.

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks

Źródło: newsweb.pl

...

Zobacz również