Wojna! PiS opublikował jedno zdjęcie, wystarczyło

Wojna! PiS opublikował jedno zdjęcie, wystarczyło

W Internecie można zobaczyć naprawdę wszystko, ale to już chyba lekka przesada. PiS opublikował jedno zdjęcie i to wystarczyło, by rozpętać wojnę.

Po internecie krąży wiele zdjęć, które są przerobione. Robią je często anonimowe osoby. Coraz częściej tego typu przeróbki wykorzystywane są do walki politycznej w sieci. Tym sposobem chcą obrazić lub ośmieszyć poszczególne osoby ze świata polityki. ZOBACZ TAKŻE: Rząd zamurowało! Najważniejszy minister PiS pójdzie… SIEDZIEĆ Niezbyt zabawne zdjęcie, które opublikowano w sieci, znalazło się na facebookowej stronie Prawa i Sprawiedliwości z Łowicza. To rozpętało wojnę.

PiS opublikował okropne zdjęcie

Na zdjęciu widać postać, która jest ubrana w tradycyjny bawarski strój. Obok w logo Platformy Obywatelskiej wklejony jest herb Niemiec. Także nazwa partii jest napisana po niemiecku i na końcu jej wklejona jest domena internetowa "DE", co jasno wskazuje na naszego zachodniego sąsiada. Poniżej ktoś przetłumaczył na niemiecki nazwisko tego polityka - Borysa Budki. ZOBACZ TAKŻE: Afera na planie „Ojca Mateusza”! Katolicy i lewica wściekli Taka przeróbka postaci Borysa Budki wraz z wąsikiem, takim samym jaki nosił niegdyś Adolf Hitler, wstrząsnęła nie tylko opozycją i jej zwolennikami. Larum podniosła także część wyborców PiS, którzy stwierdzili, że choć nie lubią PO, przekroczono granice dobrego smaku. Mem jasno wskazuje, że Platforma Obywatelska jest kierowana przez Niemców i Borys Budka temu sprzyja. To jawne obrażanie polityka. Możliwe, że ten zgłosi sprawę do sądu, co wywoła ogromną wojnę sądową między partiami. Co ciekawe, wciąż możemy zobaczyć tę grafikę na stronie Prawo i Sprawiedliwość Łowicz. Bez wątpienia Platforma Obywatelska odpowie na to równie bolesnym ciosem. Obie partie coraz częściej używają niewybrednych sposobów na dokuczanie sobie nawzajem. Ten cios PiS w PO z całą pewnością doprowadzi do wybuchu międzypartyjnej wojny totalnej. PiS opublikował Fot. Facebook/Prawo i Sprawiedliwość Łowicz Następny artykuł